(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-03-29 22:42:32
Zeke Lászlo írta ekkor: 2012-03-21 12:59:40
Üdvözlöm Gábor! Lenne még egy kérdésem, tudom hogy Sartin lehet többfajta motort bérelni Sassosnál ha jól irtam a nevét,csak arra lennék kíváncsi tud e valami weboldal cimet adni van e valami ahol meg tudjuk nézni Sassos kínálatát??? Köszönöm.
Kedves László! A motorkölcsönzőnek nincs web lapja, csak a helyszínen lehet megnézni és kiválasztani a motorokat!
Dátum: 2012-03-29 22:39:37
Balogné Kosik Marianna írta ekkor: 2012-03-22 13:45:15
Kedves Gábor! Az előző kérdésem nem a hely foglalása miatt van, hanem mert van olyan utazási iroda ami nem igazán volt elszállva ettől a ténytől még csak 3 éves a kicsi. Valamint még érdekelne, hogy szeptember végén október elején milyen időjárásra számíthatok. Köszönöm.
Kedves Marianna! Természetesen nem gond, volt már fiatalabb utasunk is! smile Nap közben még jó idő szokott lenni ebben az időszakban, de ősszel már éjszakánként hűvösebb van, szóval érdemes kiskabátot, egyéb melegebb ruhákat is vinni. Üdv.: Gábor
Balogné Kosik Marianna Dátum: 2012-03-22 13:45:15
Kedves Gábor! Az előző kérdésem nem a hely foglalása miatt van, hanem mert van olyan utazási iroda ami nem igazán volt elszállva ettől a ténytől még csak 3 éves a kicsi. Valamint még érdekelne, hogy szeptember végén október elején milyen időjárásra számíthatok. Köszönöm.
Balogné Kosik Marianna Dátum: 2012-03-22 13:15:35
Kedves Gábor! Köszönöm válaszát, de szeretném tudni, hogy gond e a buszos utazásnál, hogy a gyermek csak 3 éves. Köszönöm.
Zeke Lászlo Dátum: 2012-03-21 12:59:40
Üdvözlöm Gábor! Lenne még egy kérdésem, tudom hogy Sartin lehet többfajta motort bérelni Sassosnál ha jól irtam a nevét,csak arra lennék kíváncsi tud e valami weboldal cimet adni van e valami ahol meg tudjuk nézni Sassos kínálatát??? Köszönöm.