Kedves Gábor! Az előző kérdésem nem a hely foglalása miatt van, hanem mert van olyan utazási iroda ami nem igazán volt elszállva ettől a ténytől még csak 3 éves a kicsi. Valamint még érdekelne, hogy szeptember végén október elején milyen időjárásra számíthatok. Köszönöm.
Kedves Marianna! Természetesen nem gond, volt már fiatalabb utasunk is!

Nap közben még jó idő szokott lenni ebben az időszakban, de ősszel már éjszakánként hűvösebb van, szóval érdemes kiskabátot, egyéb melegebb ruhákat is vinni. Üdv.: Gábor