Kedves Fórumozók, küldtem mindenkinek képet akik a Mare Monti alaksori szobáiról akik kérték,hogy küldjek...azért azt hozzá tenném még itt frissben, hogy mivel alaksorról beszélünk jó hűvösek a szobák ami nyárra nagyon jó szempont, viszont nem tartozik hozzájuk erkély..ezt azért vegyék számításba.Ezt csak a 2 alaksori szobára értem! Viki
Kedves Grand Viki én nem kaptam képeket pedig én is kértem és leírtam az e-mail címemet is!