Kedves Viki! Köszönöm a képeket, megkaptam. Még egy olyan kérdésem lenne, hogy Sartira való utazáshoz szükséges útlevél vagy elegendő az új típusú plasztik személyi igazolvány? Köszönöm.
Kedves Erzsébet, elég az új típusú személyi igazolvány az utazáshoz....arra kell figyelni személyi igazolványnál is és vagy útlevélnél, hogy mindenképpen érvényes legyen és ne járjon le még három hónapot utazást követően!!! Itt szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy általánosan írom mindenkinek aki olvassa a Fórumot...akinek határlépésnél nincsenek meg a megfelelő okmányai azt le fogják szállítani az autóbuszról...ezzel ne játszon senki, mert tavaly rengetegen szenvedték el ezt a figyelmetlenséget...Mindenki ellenőrizze az okmányait és érvényességét indulás előtt!!! Ez egy jó tanács, kérem szívleljék meg!!! Üdv: Viki