(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Baliga-Lőrincz Erzsébet Dátum: 2015-05-25 10:27:36
Grand Viki írta ekkor: 2015-05-24 12:28:08
Kedves Erzsébet, ma fényképezem be a Mare Monti alaksori szobákat a képeket délután küldöm!
Kedves Viki! Köszönöm a képeket, megkaptam. Még egy olyan kérdésem lenne, hogy Sartira való utazáshoz szükséges útlevél vagy elegendő az új típusú plasztik személyi igazolvány? Köszönöm.
Grand Viki Dátum: 2015-05-25 10:13:35
Volf Mónika írta ekkor: 2015-05-25 08:13:38
Szia :) Érdeklődni szeternék hogy a Sithónia-túra melyik napokon szokott lenni ?? A választ előre is köszönöm :) Üdv : Móni
Kedves Mónika, mindjárt leírnám az egész heti program sorozatunkat! Kedden csoportváltás, Szerdán Vacsoraest. Csütörtökön Sithónia körút ( kötött program mivel aznap van Marmarason a piac), pénteken Athos és vagy Görög Est, Szombaton Blue Lagoon azaz Kék Öböl túra, Vasárnap Athos és vagy Görög Est, hétfőn Thesszaloniki és Vizipark....
Volf Mónika Dátum: 2015-05-25 08:13:38
Szia :) Érdeklődni szeternék hogy a Sithónia-túra melyik napokon szokott lenni ?? A választ előre is köszönöm :) Üdv : Móni
nagyné csontos krisztina Dátum: 2015-05-24 15:05:57
Kedves Viki! Kuldom az e- mail cimet: [email protected]
Grand Viki Dátum: 2015-05-24 12:29:18
Grand Viki írta ekkor: 2015-05-22 19:16:57
Kedves Krisztina! Igyekszem eljutni és befényképezni az alagsori szobákat..erre vasárnap tudnék sort keríteni és akkor küldeném, mert holnap egész napos kiránduláson vagyok a csoporttal! Kávéfőző nincs a szobákban, rezsók vannak a Mare Montiban!
Kedves Krisztina! Kérnék egy e-mail címet, hogy küldhessem a Mare Monti alaksori szoba képeit!