(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2015-05-24 12:28:08
Baliga-Lőrincz Erzsébet írta ekkor: 2015-05-23 22:41:18
Kedves Viki! A Mare Monti alagsori szobait szeretnenk kepekben latni, mert ezekrol nincs még feltöltve. Tudna esetleg emailben képet küldeni a szobáról? Az email címem: [email protected]. Illetve az alaksori szobákhoz tartozik erkély/terasz? Köszönöm a választ. Erzsébet
Kedves Erzsébet, ma fényképezem be a Mare Monti alaksori szobákat a képeket délután küldöm!
Grand Viki Dátum: 2015-05-24 12:27:02
Grand Viki írta ekkor: 2015-05-22 19:18:58
Kedves Tímea, holnapután azaz vasárnap fogom tudni megnézni a boltokat és akkor megírom miket találtam és mennyiért!
Kedves Tímea...voltam pár boltban megnézni a laktózmentes tejet...de a legtöbben vagy nincs vagy még nincs vagy azt mondták, hogy csak rendelésre hozatnak....a nagyobb boltokban pedig bőven 2 euró közeli árakat találtam...úgyhogy ha a személyes véleményemet elfogadják, akkor inkább otthonról hozzanak mert az a biztos!!
Baliga-Lőrincz Erzsébet Dátum: 2015-05-23 22:41:18
Kedves Viki! A Mare Monti alagsori szobait szeretnenk kepekben latni, mert ezekrol nincs még feltöltve. Tudna esetleg emailben képet küldeni a szobáról? Az email címem: [email protected]. Illetve az alaksori szobákhoz tartozik erkély/terasz? Köszönöm a választ. Erzsébet
nagyné csontos krisztina Dátum: 2015-05-22 19:45:08
Grand Viki írta ekkor: 2015-05-22 19:16:57
Kedves Krisztina! Igyekszem eljutni és befényképezni az alagsori szobákat..erre vasárnap tudnék sort keríteni és akkor küldeném, mert holnap egész napos kiránduláson vagyok a csoporttal! Kávéfőző nincs a szobákban, rezsók vannak a Mare Montiban!
Koszonom a gyors valaszt! Nagyon varjuk a kepeket. Udv.
Grand Viki Dátum: 2015-05-22 19:18:58
Czakó Tímea írta ekkor: 2015-05-22 16:17:18
Kedves Viki! Körbe néznél a boltokban, hogy laktózmentes terméket lehet-e kapni és ha netán igen, akkor a tej mennyibe kerül kint?? Ez nagyon fontos és gyors lenne a barátnőmnek mivel 2 hét múlva indulnak és a válaszodtól függ, hogy itthon miből, hogy tankoljanak fel.
Kedves Tímea, holnapután azaz vasárnap fogom tudni megnézni a boltokat és akkor megírom miket találtam és mennyiért!