Kedves Viki! A Mare monti alagsori szobait szeretnenk kepekben latni az eloterrel egyutt, mert ezekrol sehol semmilyen kepet nem lathattunk meg, csak alaprajzot, ami nem sokat mond szamunkra. Ha van lehetosege, kerem kuldjon kepeket. Az lenne meg a kerdesunk, hogy kavefozo van-e a szobakban? Valaszat elore is koszonjuk: Nagy Csalad
Kedves Krisztina! Igyekszem eljutni és befényképezni az alagsori szobákat..erre vasárnap tudnék sort keríteni és akkor küldeném, mert holnap egész napos kiránduláson vagyok a csoporttal! Kávéfőző nincs a szobákban, rezsók vannak a Mare Montiban!