Kedves Viki!
Köszönöm a válaszát, egyenlőre nem tudom elképzelni, de megvárom a képeket. Végül is a tenger legyen meleg, és süssön a nap, aludni már csak részletkérdés. Remélem kint személyesen is megismerem, és segíti kint létünket tanácsaival.
Kedves Edit, küldeni fogom a képet a szoba már kész van...de a ház tulajdonosnő azt kérte tőlem,hogy utolsó simításokat had végezzen a szobán, függönyt szeretne még feltenni, és úgy lefotózhatom...láttam ma egyébként szerintem nagyon jó lett...tiszta vadi új,frissen csempézett új ajtókkal, szobaberendezéssel stb...A tengerbe már most fürdenek a vendégek, és biztosíthatom arról,hogy jó lesz a szállásuk is...a medence is a Mare Montiba nagyon szép és csalogató feszített víztükrével biztosan dobni fog a nyaralás élményén...Biztosan megismerkedünk mert velem találkoznak először a kedves vendégek érkezéskor, és adom át a szállást a megbeszélést is saját magunk tartjuk, valamint a kirándulásokra is mi megyünk koléganőmmel ,Alexandrával....őt is megfogja ismerni nagyon kedves lelkiismeretes idegenvezető ő is....Mindenben segítettünk eddig is és segíteni fogunk ezután is bármi apró dologról is legyen szó...forduljanak hozzánk bizalommal egész nyugodtan ittlétük során...Grand Viki