(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Czakó Tímea Dátum: 2015-05-17 18:45:20
Kedves Kitti! Nézted már az apartman képeit? Ajánlom figyelmedbe! http://www.grandtours.hu/gorogorszag/sarti/maria_apartman-a222.html. http://www.grandtours.hu/gorogorszag/sarti/maria_apartman-a222.html?tab=kepek
Kitti Dátum: 2015-05-17 13:44:44
Kedves Viki! Foglaltunk szobát a Maria apartmanba 4 főre két légtérbe, érdeklődnék hogy milyen konyhai felszereltség található ott ( pl: mikro, evőeszközök, rezsó.... ) Valamint a szobák milyen állapotban vannak? És a konyha az a szobába található e vagy külön az előtérbe? Válaszát előre is köszönöm!
Kitti Dátum: 2015-05-17 13:44:43
Kedves Viki! Foglaltunk szobát a Maria apartmanba 4 főre két légtérbe, érdeklődnék hogy milyen konyhai felszereltség található ott ( pl: mikro, evőeszközök, rezsó.... ) Valamint a szobák milyen állapotban vannak? És a konyha az a szobába található e vagy külön az előtérbe? Válaszát előre is köszönöm!
Czakó Tímea Dátum: 2015-05-17 09:18:23
A hozzászólást töröltük, mert külső oldalra mutató hivatkozást tartalmazott
Edit Dátum: 2015-05-16 17:52:41
Grand Viki írta ekkor: 2015-05-15 19:20:02
Kedves Edit! Tulajdonképpen egy légtér van az Annában mivel studiók helyezkednek el a házban, ezért nem lehet azt mondani,hogy a konyhában van...az való igaz,hogy a konyhapult után helyezkedik el....tehát nem akadályozza a mozgást a konyha és az ágy között...úgy kell elképzelni mint a konyhapult folytatását tulajdonképpen..
Kedves Viki! Köszönöm a válaszát, egyenlőre nem tudom elképzelni, de megvárom a képeket. Végül is a tenger legyen meleg, és süssön a nap, aludni már csak részletkérdés. Remélem kint személyesen is megismerem, és segíti kint létünket tanácsaival.