Kedves Viktória! Köszönöm szépen válaszát, akár azokra a kérdésekre is amit Én fel nem tettem.! Egyben gratulálni szeretné az ötlethez, mely a szálláshelyek akár 360 fokos panoráma képek bemutatásával tenné még látványosabbá a szálláshelyek bemutatását. Csak érdeklődni szeretnék, hogy ezeket a látvány fotósorozatokat mikortól tudják majd a szállásfoglalók is élvezni és hasznosítani??
Kedves Tímea....folyamatosan készítik programozóink szobánként a feltöltéseket, valamint járják körbe a szálláshelyeket a minél frissebb képek kedvéért....Úgy gondolom május hónap végére ez már az oldalon is szerepelni fog.....nem egyszerű munkáról van szó....ezért türelem és a legnagyobb pontos munka végzés kell hozzá, amiről és amiért kolegáink most dolgoznak folyamatosan.....