Kedves Grand Viki!
Mare Monti Apartmanról szeretnék érdeklődni. Lefoglaltuk idén nyárra az alagsor 3-mas szobát, és annak felszereltségéről, valamint tudnivalóiról szeretnék több információt megtudni, például szeretném tudni az ablakok számát, van-e kisebb főző helyiség, ennek felszereltsége (hűtő, mikró), stb.
Előre is köszönöm a válaszát!
Kedves Alexandra, most voltam megnézni azt a szobát, hiszen vadonatújan alakították ki....amit láttam..vadonatúj konyha sarok, új fürdőszoba, új ágyak...a konyha természetesen felszerelt, új hűtő és mikró került be valaminz főzőlehetőség, evőeszközök,tányérok , edények,poharak stb találhatóak benne...van ablaka is természetesen az apartmannak, normál szoba ablak méretűnek mondanám...és nagyon jó hűvös van lent ami azért nem hátrány lent a nagy melegben.....a medencének is most volt az első feltöltése...feszített víztükrű, körülötte napozóágyakkal ,napernyőkkel.....