(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2015-05-10 20:25:59
Orosz Alexandra írta ekkor: 2015-05-08 18:43:38
Kedves Grand Viki! Mare Monti Apartmanról szeretnék érdeklődni. Lefoglaltuk idén nyárra az alagsor 3-mas szobát, és annak felszereltségéről, valamint tudnivalóiról szeretnék több információt megtudni, például szeretném tudni az ablakok számát, van-e kisebb főző helyiség, ennek felszereltsége (hűtő, mikró), stb. Előre is köszönöm a válaszát!
Kedves Alexandra, most voltam megnézni azt a szobát, hiszen vadonatújan alakították ki....amit láttam..vadonatúj konyha sarok, új fürdőszoba, új ágyak...a konyha természetesen felszerelt, új hűtő és mikró került be valaminz főzőlehetőség, evőeszközök,tányérok , edények,poharak stb találhatóak benne...van ablaka is természetesen az apartmannak, normál szoba ablak méretűnek mondanám...és nagyon jó hűvös van lent ami azért nem hátrány lent a nagy melegben.....a medencének is most volt az első feltöltése...feszített víztükrű, körülötte napozóágyakkal ,napernyőkkel.....
Orosz Alexandra Dátum: 2015-05-08 18:43:38
Kedves Grand Viki! Mare Monti Apartmanról szeretnék érdeklődni. Lefoglaltuk idén nyárra az alagsor 3-mas szobát, és annak felszereltségéről, valamint tudnivalóiról szeretnék több információt megtudni, például szeretném tudni az ablakok számát, van-e kisebb főző helyiség, ennek felszereltsége (hűtő, mikró), stb. Előre is köszönöm a válaszát!
Czakó Tímea Dátum: 2015-05-07 20:54:16
Grand Viki írta ekkor: 2015-04-28 18:55:06
Kedves Éva, sajnos Sartin egyik házunkban sincs vízforrló, mert a tulajdonosoknak korábban probléméjuk volt az "ott felejtett" víz nélküli vízforralókból amiből túlmelegedések keletkeztek a konyhapultokon...ezt saját magam kérdeztem meg tavaly a tulajdonosoktól...ezt a választ adták rá, hogy biztonsági okokból inkább kivették minden szobából!!!Köszönöm megértését! GrandViki
Kedves Éva! Gondolom akkor hozni fogod a hazai vízforralót, mert jó és praktikus. DE! Más utazási irodák által bérelt apartmanokban nem okoz problémát (minőségi!!!!!!!!!) vízforralók fenntartása. Sőt!! Talán a késeket is lehet használni szeletelésre. Ezért csak tanácsolni szeretném, hogy a kés - késeket se hagyd otthon!!!!!!!, ha az adott fórum apartmanjába szállásoljátok el magatokat.
Czakó Tímea Dátum: 2015-05-07 20:53:16
Grand Viki írta ekkor: 2015-04-28 18:55:06
Kedves Éva, sajnos Sartin egyik házunkban sincs vízforrló, mert a tulajdonosoknak korábban probléméjuk volt az "ott felejtett" víz nélküli vízforralókból amiből túlmelegedések keletkeztek a konyhapultokon...ezt saját magam kérdeztem meg tavaly a tulajdonosoktól...ezt a választ adták rá, hogy biztonsági okokból inkább kivették minden szobából!!!Köszönöm megértését! GrandViki
Kedves Éva! Gondolom akkor hozni fogod a hazai vízforralót, mert jó és praktikus. DE! Más utazási irodák által bérelt apartmanokban nem okoz problémát (minőségi!!!!!!!!!) vízforralók fenntartása. Sőt!! Talán a késeket is lehet használni szeletelésre. Ezért csak tanácsolni szeretném, hogy a kés - késeket se hagyd otthon!!!!!!!, ha az adott fórum apartmanjába szállásoljátok el magatokat.
Nagy Csaba Dátum: 2015-04-29 10:21:40
Grand Viki írta ekkor: 2015-04-24 19:48:25
Kedves Csaba, eleg az új tipusú plasztik kártyás személyi igazolvány...kerem ne felejtse el ellenőrizni érvényességét az utazás előtt.....Üdv GrandViki
Köszönöm.