Kedves Tímea! 2 napon keresztül vettem át az apartmanokat most, és biztosíthatom arról,hogy a tulajdonosokkal együtt átnézetünk mindent, és eddig is ha valami esetleg életlen volt vagy kevés lett volna belőle a szezon folyamán és nekem ezt a kedves vendég jelezte akár tavaly akár korábbi években, igyekeztünk a ház tulajdonosokkal megoldani a problémát! A vízforralóra már válaszoltam ugyan, de legtöbb apartmanba új főzőegységek is kerültek amik gyorsabban melegszenek fel ezáltal biztosítják a gyorsabb vízforralást is, úgyhogy úgy gondolom ezzel sem lesz gond.De az Anna házba pl. betett a tulajdonos nő vízforralót is.Ezen kívül szeretném azt is jelezni,hogy minden apartmanunkban működik magyar tv adás, valamint kipróbáltam minden házban az internet szolgáltatást és az is zavartalanul működik!!Természetesen itt az irodánk előtti asztal és székeken is helyet foglalhatnak a kedves vendégek és internetezhetnek, de netán ha valamit szeretnének kinyomtatni vagy dolgozni vagy elküldeni abban is szívesen segítünk ahogyan az eddig is történt.Mi készen állunk a nyárra és folyamatosan fejlesztünk azért,hogy minél kedvezőbb és érthetőbb képet kapjanak a vendégek akár a szállásról vagy más üdülőhelyet érintő témáról.Új dologként megemlíteném,hogy az apartmanok átnézése során fényképész kolegánk minden egyes szobáról 360 fokos panoráma képet készített valamint a házakról kívülről ami hamarosan felkerül az oldalunkra és mindenki tisztában lesz azzal melyik szoba hogyan is néz ki....azaz " virtuális sétát" tehet a szobákban!!! Mi ilyen újításokkal dolgozunk, mert minden fejlesztés fontos a vendégek kényelme és tájékoztatása céljából!!!Szép estét Önnek is! Grand Viki
Kedves Viktória! Köszönöm szépen válaszát, akár azokra a kérdésekre is amit Én fel nem tettem.! Egyben gratulálni szeretné az ötlethez, mely a szálláshelyek akár 360 fokos panoráma képek bemutatásával tenné még látványosabbá a szálláshelyek bemutatását. Csak érdeklődni szeretnék, hogy ezeket a látvány fotósorozatokat mikortól tudják majd a szállásfoglalók is élvezni és hasznosítani??