(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2015-04-28 18:55:06
Ravasz Éva írta ekkor: 2015-04-27 17:58:58
Nagyon köszönöm ! KÉRDÉSEM AZÉRT TETTEM FEL, MIVEL KÜLÖNBÖZŐ HÁZAKBAN VAN VÍZFORRALÓ. Nem probléma, megoldjuk. !
Kedves Éva, sajnos Sartin egyik házunkban sincs vízforrló, mert a tulajdonosoknak korábban probléméjuk volt az "ott felejtett" víz nélküli vízforralókból amiből túlmelegedések keletkeztek a konyhapultokon...ezt saját magam kérdeztem meg tavaly a tulajdonosoktól...ezt a választ adták rá, hogy biztonsági okokból inkább kivették minden szobából!!!Köszönöm megértését! GrandViki
Czakó Tímea Dátum: 2015-04-28 08:44:18
Grand Balázs írta ekkor: 2015-04-27 19:00:41
Kedves Tímea! Hosszú ideje, számtalanszor elővette már ezt a témát a média, amit már szerencsére az emberek nagy része nem vesz komolyan, illetve unja. Ezek szerint ön nem tartozik ebbe a csoportba. Egyrészt annyiszor elhiteltelenítette már saját magát a média, annyiszor kiáltott már farkast ok nélkül(határlezárás, minden bolt, benzinkút zárva lesz, polgárháború, tankok,stb,stb,stb), hogy kevesen adnak ezekre a "hírekre". Másrészt pedig nem kötvényeket, állampapírokat, befektetéseket, ingatlanokat árulunk, így ebben az értelemben nem is tartom fontosnak az ország gazdasági helyzetének az elemzését. Ugyanis mi a nyaralni vágyók igényeit igyekszünk maximálisan kielégíteni, hogy minél több, kellemes, életre szóló élményt biztosíthassunk utasainknak, a nap pedig nem szokott becsődölni, éppúgy nem, mint ahogy a tengerpartok sem, a görögök vendégszeretetét pedig nem fogja csorbítani a gazdasági helyzetük, ugyanis az emberek nagy része erősen kötődik a turizmushoz, a megélhetésükhöz. Így a kérdésére a válasz, hogy készülünk a szezonra, a következő: ahol csak tudtuk, bővítettük a kapacitásunkat, és jelenleg gőzerővel a szezon előkészületein munkálkodunk, hogy utasainknak minél kellemesebben teljen a nyaralásuk. Emellett szeretnék egy korábbi hozzászólására is válaszolni:"CZAKÓ TÍMEA Dátum: 2015-04-24 17:22:04 maradjunk annyiban és természetesen senkit sem megbántva, hogy kő kemény vissza osztás megy a boltosok és az idegenvezetők között. Szeretném azt is kihangsúlyozni, hogy minden szervezett utazásra érvényes ez, és minden kitelepített idegenvezetőre." Ezt a kijelentését határozottan kikérem az összes kollégám nevében! Nem tudom, hogy ön szakmabeli, vagy csak szeretne az lenni/annak látszani, de ez itt most nem is érdekes. Maga a tény, hogy a jelenség létezik, sokunk számára nem újdonság. Azonban ebből általánosítani, tények nélkül embereket vádolni kifejezetten sértő, és egyáltalán nem intelligens dolog! Mindenben jobbak akarunk lenni, mint mások, a legjobbak akarunk lenni, így kollégáinknak sem így "kell" összeszedniük a fizetésüket, amellett, hogy sokuk számára lehetőség sem lenne rá, hiszen desztinációink nagy részénél nem kirándulnak, azt a kinti partnereink végzik. De ha ismeri az összes kollégámat, munkájukat, és hitelesen alá is tudja támasztani, amit róluk állít, akkor kérem, tegye meg!
Kedves Balázs! Köszönöm szépen válaszát.
Grand Balázs Dátum: 2015-04-27 19:00:41
Czakó Tímea írta ekkor: 2015-04-26 08:34:09
Érdeklődni szeretnék, hogy az utazási iroda, hogy készül arra a lehetőségre amit nap mint nap olvasni, hogy Görögország az államcsőd határán van?
Kedves Tímea! Hosszú ideje, számtalanszor elővette már ezt a témát a média, amit már szerencsére az emberek nagy része nem vesz komolyan, illetve unja. Ezek szerint ön nem tartozik ebbe a csoportba. Egyrészt annyiszor elhiteltelenítette már saját magát a média, annyiszor kiáltott már farkast ok nélkül(határlezárás, minden bolt, benzinkút zárva lesz, polgárháború, tankok,stb,stb,stb), hogy kevesen adnak ezekre a "hírekre". Másrészt pedig nem kötvényeket, állampapírokat, befektetéseket, ingatlanokat árulunk, így ebben az értelemben nem is tartom fontosnak az ország gazdasági helyzetének az elemzését. Ugyanis mi a nyaralni vágyók igényeit igyekszünk maximálisan kielégíteni, hogy minél több, kellemes, életre szóló élményt biztosíthassunk utasainknak, a nap pedig nem szokott becsődölni, éppúgy nem, mint ahogy a tengerpartok sem, a görögök vendégszeretetét pedig nem fogja csorbítani a gazdasági helyzetük, ugyanis az emberek nagy része erősen kötődik a turizmushoz, a megélhetésükhöz. Így a kérdésére a válasz, hogy készülünk a szezonra, a következő: ahol csak tudtuk, bővítettük a kapacitásunkat, és jelenleg gőzerővel a szezon előkészületein munkálkodunk, hogy utasainknak minél kellemesebben teljen a nyaralásuk. Emellett szeretnék egy korábbi hozzászólására is válaszolni:"CZAKÓ TÍMEA Dátum: 2015-04-24 17:22:04 maradjunk annyiban és természetesen senkit sem megbántva, hogy kő kemény vissza osztás megy a boltosok és az idegenvezetők között. Szeretném azt is kihangsúlyozni, hogy minden szervezett utazásra érvényes ez, és minden kitelepített idegenvezetőre." Ezt a kijelentését határozottan kikérem az összes kollégám nevében! Nem tudom, hogy ön szakmabeli, vagy csak szeretne az lenni/annak látszani, de ez itt most nem is érdekes. Maga a tény, hogy a jelenség létezik, sokunk számára nem újdonság. Azonban ebből általánosítani, tények nélkül embereket vádolni kifejezetten sértő, és egyáltalán nem intelligens dolog! Mindenben jobbak akarunk lenni, mint mások, a legjobbak akarunk lenni, így kollégáinknak sem így "kell" összeszedniük a fizetésüket, amellett, hogy sokuk számára lehetőség sem lenne rá, hiszen desztinációink nagy részénél nem kirándulnak, azt a kinti partnereink végzik. De ha ismeri az összes kollégámat, munkájukat, és hitelesen alá is tudja támasztani, amit róluk állít, akkor kérem, tegye meg!
Ravasz Éva Dátum: 2015-04-27 17:58:58
Grand Viki írta ekkor: 2015-04-24 19:56:56
Kedves Éva, vízforraló nincs a szobákban de a rezsón tudnak melegíteni vizet.Mi is így melegítünk vizet, fog találni majd edényt kisebbet-nagyobbat a víz melegítéshez.
Nagyon köszönöm ! KÉRDÉSEM AZÉRT TETTEM FEL, MIVEL KÜLÖNBÖZŐ HÁZAKBAN VAN VÍZFORRALÓ. Nem probléma, megoldjuk. !
Czakó Tímea Dátum: 2015-04-26 12:28:42
Kedves Grand Viki! Már bocsánat, de mi volt negatívum a kérdésemben? És miért nem tartozik Sarti-val kapcsolatosan? A kérdésem tartalma ugyan annyira tartozik az utazáshoz(ha nem jobban!), mint ha azt kérdeztem volna meg, hogy az apartman ajtaja jobbra vagy balra nyílik. Semmi bántó nem volt benne. Ennek ellenére tisztelettel és szívesem várom válaszát.