Kedves Fórumozók !
Ez a Fórum azert jött létre, hogy a Sartival kapcsolatos információkat osszák meg egymás között valamint azert,hogy az esetleges kérdésekre választ kapjanak.Gozerovel dolgozunk azon,hogy a két hét múlva induló elso csoporthoz minden készen álljon ,igyekszem sokkal jobban frissíteni az oldalt valamint a kérdéseiket megválaszolni, hiszen most mar kezdünk. Az előkészületek hevében egy jó hírt is megosztanék Önökkel, az első turnus mar autós egyéni utazók részére is foglalhatóvá vált. Május második hétvégéjén mar lent leszünk Sartin, akkor írok Önöknek egy nagyobb beszámolót aktuális árakról a szupermarketekben valamint hőmérsékletról, tengerről....és mindenről amire kíváncsiak még a kedves vendégek.Kérek mindenkit,hogy a Fórum témájánál maradjunk, azaz SARTI - nál. Köszönöm türelmüket! Várom kérdéseiket , már a legfrissebb naprakész információkkal !!!! Mindenkinek jó készülődést a nyaraláshoz ......Grand Viki idegenvezető