Kedves Fórumozók ! Valaki meg tudná írni, hogy az Alexandra ház 5 fős apartmanjának a terasza melyik irányba néz?
Tenger felé, hátra hegyekre, falu irányába stb. , és hogy melyik napszakban süt oda a nap, mikor árnyékos? Köszönöm!
Kedves Andrea, az Alexandra haz 5 fos apartman teresza egy olajfaligetre néz, valamint a falu fele...igazán kellemes, hűvös apartman nagy kilépő balkon résszel ....ugy gondolom dél előtti órákban süt oda a nap....de a tulajdonos felszerelt fenyfogót, úgyhogy nem gondolom,hogy telibe oda fog tűzni a nap....egyebkent jó hangulatú csendes apartmanként jellemezném az ötöst :) Üdv : GrandViki