(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2015-04-24 19:56:56
Ravasz Éva írta ekkor: 2015-04-22 18:03:46
Kedves Grand Viki ! Jun.2-től megyünk a Mare Monti házba. Kérdésem: találunk vizforralót ? Ha ha nincs, kénytelenek vagyunk vinni. Várom a választ. Köszönöm Ravasz Éva
Kedves Éva, vízforraló nincs a szobákban de a rezsón tudnak melegíteni vizet.Mi is így melegítünk vizet, fog találni majd edényt kisebbet-nagyobbat a víz melegítéshez.
Grand Viki Dátum: 2015-04-24 19:52:42
Pogácsás Márton írta ekkor: 2015-04-19 06:30:09
Kedves Grand Viki+Alexandra had kérdezzem már miért nem él ez az oldal! A kérdések szaporodnak válasz meg sehol!!! Vagy játsszuk a sértődöttet! A többi oldal általában napra kész itt meg várná az ember a híreket infókat de semmi!!! Itt az üdülési szezon kezdete jó volna felébredni!!!!
Kedves Márton, természetesen él az oldal.....várom szeretettel kérdését, szívesen segítek amiben csak tudok. Nem alszunk,folyamatosan dolgozunk, azzal es azért,hogy amint van kezelhető naprakész információnk azt a kedves utasok elé tárhassuk......
Grand Viki Dátum: 2015-04-24 19:48:25
Nagy Csaba írta ekkor: 2015-04-16 14:35:51
Kedves Grandtoursosok! Autóbuszos utazásnál elég a személyi igazolvány (kártya formátum) a határátlépéseknél?
Kedves Csaba, eleg az új tipusú plasztik kártyás személyi igazolvány...kerem ne felejtse el ellenőrizni érvényességét az utazás előtt.....Üdv GrandViki
Grand Viki Dátum: 2015-04-24 19:43:43
Gál Mária írta ekkor: 2015-04-14 18:45:26
Kedves Grandtoursosok! Június 27-én megyünk Sartiba. A szállást nem nálatok foglaltuk, mivel egyénileg megyünk és csak 3 héttel korábban lehet apartmant foglani itt. Az lenne a kérdésem, hogy nem Grandtousosok is mehetnek-e a fakultatív kirándulásaitokra. köszönöm válaszotokat
Kedves Mária ,termeszetesen a nem Grand Tourssal utazók is bekapcsolódhatnak a fakultatív programokba, amint megérkeznek kérem keressen minket kihelyezett irodánkkal a Grand Tours Greeceben az ó-faluban.....ahol teljes körű tájékoztatást adunk majd aktuális kirándulásainkról.....Várjuk Önöket . Üdv GrandViki
Grand Viki Dátum: 2015-04-24 19:37:49
Kiss Andrea írta ekkor: 2015-04-12 11:36:18
Kedves Fórumozók ! Valaki meg tudná írni, hogy az Alexandra ház 5 fős apartmanjának a terasza melyik irányba néz? Tenger felé, hátra hegyekre, falu irányába stb. , és hogy melyik napszakban süt oda a nap, mikor árnyékos? Köszönöm!
Kedves Andrea, az Alexandra haz 5 fos apartman teresza egy olajfaligetre néz, valamint a falu fele...igazán kellemes, hűvös apartman nagy kilépő balkon résszel ....ugy gondolom dél előtti órákban süt oda a nap....de a tulajdonos felszerelt fenyfogót, úgyhogy nem gondolom,hogy telibe oda fog tűzni a nap....egyebkent jó hangulatú csendes apartmanként jellemezném az ötöst :) Üdv : GrandViki