Kedves Mária! Mivel azt tapasztalom, hogy nem kapsz válasz, csak segíteni szeretnék, annak ellenére, hogy a Grandos csajok kikérték nem is olyan rég, hogy csak ők válaszolhatnak a felmerült kérdésekre..... !!?? Ha legalább válaszolnának rá. DE! Vissza olvasva a régebbi írásokat, szerintem Ti is nyugodtan jelentkezhettek a Grand által szervezett kirándulásokra, mivel a Grand célja, hogy minél többen náluk váltsák meg az kirándulásokat, mivel ez nekik mind bevételi forrás. Hiszen egy utazási iroda nem tudna megtölteni egy kirándulói kalóz hajót, vagy buszt, és a visszaosztásnál nem mindegy hogy melyik utazási iroda hány létszámmal segített elindítani egy buszt vagy "kalóz" hajót. Szerencsére Sarti-ra nem egy utazási iroda szervez utakat, így lehetőséged lesz bőven válogatni a helyi kirándulásokra. Sőt!! Lehet, hogy így az indulás előtt még több héttel hamarabb is kapsz választ mint itt. Mert ez a fórum frissessége tényleg maga a tragédia össze hasonlítva a többi kiránduló hely fórumával kapcsolatosan.
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, érdemes majd kint szétnézni Sartin kalózhajó nem csak egy van például és hogy milyen egy kirándulás sokszor attól is függ hogy milyen az idegenvezető, Nem akarok személyeskedni csak tapasztalat hogy Sartin a Grandos idősebb hölgy hát hogy is fejezzem ki magam a kioktató mindentudó stilusaval eleggé zavaró volt, persze volt akinek ez bejött, van a masik irodánál egy Bea nevű lány ő például nagyon kedves felkészült mondhatni profi, amikor vele kirándultunk tényleg klassz volt ! Idén persze nem tudom kik fognak dolgozni. Ezzel csak azt akarom mondani hogy ha nem válaszol itt senki attól még nem maradsz le semmiről sőt ! Jó nyaralást !