Kedves Grandtoursosok!
Június 27-én megyünk Sartiba. A szállást nem nálatok foglaltuk, mivel egyénileg megyünk és csak 3 héttel korábban lehet apartmant foglani itt. Az lenne a kérdésem, hogy nem Grandtousosok is mehetnek-e a fakultatív kirándulásaitokra.
köszönöm válaszotokat
Kedves Mária! Mivel azt tapasztalom, hogy nem kapsz válasz, csak segíteni szeretnék, annak ellenére, hogy a Grandos csajok kikérték nem is olyan rég, hogy csak ők válaszolhatnak a felmerült kérdésekre..... !!?? Ha legalább válaszolnának rá. DE! Vissza olvasva a régebbi írásokat, szerintem Ti is nyugodtan jelentkezhettek a Grand által szervezett kirándulásokra, mivel a Grand célja, hogy minél többen náluk váltsák meg az kirándulásokat, mivel ez nekik mind bevételi forrás. Hiszen egy utazási iroda nem tudna megtölteni egy kirándulói kalóz hajót, vagy buszt, és a visszaosztásnál nem mindegy hogy melyik utazási iroda hány létszámmal segített elindítani egy buszt vagy "kalóz" hajót. Szerencsére Sarti-ra nem egy utazási iroda szervez utakat, így lehetőséged lesz bőven válogatni a helyi kirándulásokra. Sőt!! Lehet, hogy így az indulás előtt még több héttel hamarabb is kapsz választ mint itt. Mert ez a fórum frissessége tényleg maga a tragédia össze hasonlítva a többi kiránduló hely fórumával kapcsolatosan.