Kedves mindenki! Húsvéti meglepetésként nézzetek a hazánkra hisz bővült a kínálatunk.A Mare Monti haz is mar foglalható aki kicsit ismeri Sartit mondom is hol van, az Alexandra hazunkkal srėhen szemben Sarti új részén.Medencés a hàz, rengeteg szobával , es a berendezés új,komfortos, elegàns, magas kategóriás.Aki ide foglal nem fogja megbánni, sétatávolságra a tenger......kérdezzetek róla nyugodtan.Mar csak egy hónap es indul a szezon....jó készülődést mindenkinek valamint Kellemes Húsvéti ünnepeket! Viki+ Alexandra
Képet mikor tudtok feltenni aMare Monti-ról?