(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Nagy Csaba Dátum: 2015-04-16 14:35:51
Kedves Grandtoursosok! Autóbuszos utazásnál elég a személyi igazolvány (kártya formátum) a határátlépéseknél?
Gál Mária Dátum: 2015-04-14 18:45:26
Kedves Grandtoursosok! Június 27-én megyünk Sartiba. A szállást nem nálatok foglaltuk, mivel egyénileg megyünk és csak 3 héttel korábban lehet apartmant foglani itt. Az lenne a kérdésem, hogy nem Grandtousosok is mehetnek-e a fakultatív kirándulásaitokra. köszönöm válaszotokat
Kiss Andrea Dátum: 2015-04-12 11:36:18
Kedves Fórumozók ! Valaki meg tudná írni, hogy az Alexandra ház 5 fős apartmanjának a terasza melyik irányba néz? Tenger felé, hátra hegyekre, falu irányába stb. , és hogy melyik napszakban süt oda a nap, mikor árnyékos? Köszönöm!
Grand Viki Dátum: 2015-04-08 08:53:24
Czakó Tímea írta ekkor: 2015-04-04 19:01:28
Képet mikor tudtok feltenni aMare Monti-ról?
Kedves Tímea az adatok feltöltése folyamatosan kerül fel az oldalra....képek már vannak.De igyekszünk minél többet feltölteni
Czakó Tímea Dátum: 2015-04-04 19:01:28
Grand Viki írta ekkor: 2015-04-04 09:32:39
Kedves mindenki! Húsvéti meglepetésként nézzetek a hazánkra hisz bővült a kínálatunk.A Mare Monti haz is mar foglalható aki kicsit ismeri Sartit mondom is hol van, az Alexandra hazunkkal srėhen szemben Sarti új részén.Medencés a hàz, rengeteg szobával , es a berendezés új,komfortos, elegàns, magas kategóriás.Aki ide foglal nem fogja megbánni, sétatávolságra a tenger......kérdezzetek róla nyugodtan.Mar csak egy hónap es indul a szezon....jó készülődést mindenkinek valamint Kellemes Húsvéti ünnepeket! Viki+ Alexandra
Képet mikor tudtok feltenni aMare Monti-ról?