(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2015-04-04 09:32:39
Kedves mindenki! Húsvéti meglepetésként nézzetek a hazánkra hisz bővült a kínálatunk.A Mare Monti haz is mar foglalható aki kicsit ismeri Sartit mondom is hol van, az Alexandra hazunkkal srėhen szemben Sarti új részén.Medencés a hàz, rengeteg szobával , es a berendezés új,komfortos, elegàns, magas kategóriás.Aki ide foglal nem fogja megbánni, sétatávolságra a tenger......kérdezzetek róla nyugodtan.Mar csak egy hónap es indul a szezon....jó készülődést mindenkinek valamint Kellemes Húsvéti ünnepeket! Viki+ Alexandra
Czakó Tímea Dátum: 2015-04-03 20:31:49
Kovács Tamás írta ekkor: 2015-04-03 20:09:37
Íme a megoldás akkor senki ne felejtsen hypót vinni magával! A csatornázás meg ezren fürdenek az olyan mint a mese autó című film "Bele ver az index a karterba". Akkor New Yorkba mi a helyzet?Ettől függetlenül Sarti jó hely.
Hypót nem kell vinni, mert ott is kapható:) :) :) Sarti pedig tényleg nagyon jó hely!!! New York meg messze van és kevesen járunk arra nyáron :(:( sajnos...
Czakó Tímea Dátum: 2015-04-03 20:30:48
Kovács Tamás írta ekkor: 2015-04-03 20:09:37
Íme a megoldás akkor senki ne felejtsen hypót vinni magával! A csatornázás meg ezren fürdenek az olyan mint a mese autó című film "Bele ver az index a karterba". Akkor New Yorkba mi a helyzet?Ettől függetlenül Sarti jó hely.
Hypót nem kell vinni, mert ott is kapható:) :) :) Sarti pedig tényleg nagyon jó hely!!! New York meg messze van és kevesen járunk arra nyáron :(:( sajnos...
Kovács Tamás Dátum: 2015-04-03 20:09:37
Czakó Tímea írta ekkor: 2015-03-03 22:32:55
Tavaly a barátaink itt voltak a nyár közepén csúcs időszakban. A fürdőszobai kellemetlenséget egy üveg hypóval megoldották. Nagyon egyszerű a történet, a csatornázás elég talajszint magasságában van, és délután amikor is a több ezres tömeg fel megy az apartmanokba zuhanyozni, a rendszer nem igazán tudja időben elszállítani a "dolgokat" Mivel Ők zuhanyoztak és mentek tovább az estébe-éjszakába a legkevésbé zavarta, az út közelsége. Vannak olyan apartmanok Sartin amelyeknek az erkélye ugyan a tengerre néz de napi 20 órában az erkély előtt robognak el az autók, motorok, és a hangulattal túlfűtött turisták. Ne pánikolj!! szuper lesz minden, mert Sarti egy szuper hely!!!!! :) :) :)
Íme a megoldás akkor senki ne felejtsen hypót vinni magával! A csatornázás meg ezren fürdenek az olyan mint a mese autó című film "Bele ver az index a karterba". Akkor New Yorkba mi a helyzet?Ettől függetlenül Sarti jó hely.
Czakó Tímea Dátum: 2015-03-25 20:35:53
Rózsa Mónika írta ekkor: 2015-03-25 19:20:56
Tisztelt Grand tours! 2015.június 12-en utaznank önökkel Korfu- Sidariba azt szeretném kérdezni hogy a buszra enni és innivalót lehet vinni.2gyermekkel utaznank. S a Lena apartmanban foglaltunk szállást. Jó az apartman? S a buszon a gyerekek szempontjából van kis dolog elintezesere WC? S ha esetleg nincs akkor ha muszaly megall a busz 4oran belul?köszönöm a választ.
Kedves Mónika! A Sidari fórum egy picit más helyen van (http://www.grandtours.hu/forum/nyaralas_korfu-sidarin-6.html ) Tiszta szívvel ajánlom olvasgatni az elmúlt év fórum bejegyzéseit a Sidari fórumon a leendő apartmanoddal kapcsolatosan. Bár tudom, hogy nem válaszolhattam volna, mert csak a Grand Viki válaszolhat a felmerülő kérdésekre.