Tavaly a barátaink itt voltak a nyár közepén csúcs időszakban. A fürdőszobai kellemetlenséget egy üveg hypóval megoldották. Nagyon egyszerű a történet, a csatornázás elég talajszint magasságában van, és délután amikor is a több ezres tömeg fel megy az apartmanokba zuhanyozni, a rendszer nem igazán tudja időben elszállítani a "dolgokat" Mivel Ők zuhanyoztak és mentek tovább az estébe-éjszakába a legkevésbé zavarta, az út közelsége. Vannak olyan apartmanok Sartin amelyeknek az erkélye ugyan a tengerre néz de napi 20 órában az erkély előtt robognak el az autók, motorok, és a hangulattal túlfűtött turisták. Ne pánikolj!! szuper lesz minden, mert Sarti egy szuper hely!!!!! :) :) :)
Íme a megoldás akkor senki ne felejtsen hypót vinni magával! A csatornázás meg ezren fürdenek az olyan mint a mese autó című film "Bele ver az index a karterba". Akkor New Yorkba mi a helyzet?Ettől függetlenül Sarti jó hely.