(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Rózsa Mónika Dátum: 2015-03-25 19:20:56
Tisztelt Grand tours! 2015.június 12-en utaznank önökkel Korfu- Sidariba azt szeretném kérdezni hogy a buszra enni és innivalót lehet vinni.2gyermekkel utaznank. S a Lena apartmanban foglaltunk szállást. Jó az apartman? S a buszon a gyerekek szempontjából van kis dolog elintezesere WC? S ha esetleg nincs akkor ha muszaly megall a busz 4oran belul?köszönöm a választ.
Grand Viki Dátum: 2015-03-12 19:38:12
Kedves Fórumozók! OLvastam itt az alábbi kis nézeteltérést! Kérek mindenkit ne veszekedjenek itt az oldalon,az idegenvezető Sartin kolleganőm Alexandra valamint én Viktória vagyok, engedjék meg,hogy mi válaszoljunk meg minden kérdést amit itt feltesznek, hisz ezért vagyunk, és úgy gondolom mi látunk bele talán a legjobban a kérdéseikre kapott válaszok lehetőségeibe! Innentől kezdve ha kérdés érkezik, bármennyire is régi visszajáró a kedves vendég , engedje meg, hogy had válaszoljam meg ÉN! legjobb tudásom és igyekezetem szerint! Nem mindenki rutinos és régi Fórumozó, ne bántsuk itt egymást! Már csak 1,5 hónap, készülünk a szezonra és igyekszünk naprakész információkkal tájékoztatni Önöket amint mi is értesülünk az üdülőhelyet érintő újdonságokról! Köszönöm megértésüket, és várom további kérdéseiket! Szeretettel és tisztelettel válaszolok mindenkinek! Üdv : Viktória-idegenvezető
Grand Viki Dátum: 2015-03-12 19:30:30
Szókáné Bondar Katalin írta ekkor: 2015-02-08 09:32:49
Kedves Brand Tours! Érdeklôdni szeretnék, hogy van- kihelyezett idegenvezetô, melyik apartmanban? Melyik nap, milyen szervezett programok lesznek? Köszönöm, Kata
Kedves Katalin! Még nem tudjuk melyik apartmanban leszünk(idegenvezetők!), de ahogyan kiderül rögtön kiírom ide a Fórumra! Az irodánkat viszont a Centrumban fogja megtalálni ahol minden nap ott vagyunk délelőtt is de főképpen délután és este akár 23:00-ig is főszezonban! Grand Tours Greece az irodánk neve és abban az utcában vagyunk ahol az utcasarkon 2 kukorica sütő néni áll egymással szemben, mellettünk van egy kávés-magvas boltocska velünk szemben supermarket! A programokat illetően a napra válaszolnék később mert azt a helyi szolgáltatókkal mindíg szezon elején egyeztetjük le, de biztosan lesz Vacsora Estünk, Görög Estünk, Athos hajós programunk, Blue Lagoon (Kék Öböl) hajókirándulásunk, Sithónia körútunk,Thessaloniki városnézésünk...ezek tavaly is nagy sikerrel mentek!A Továbbiakat illetően kis türelmét kérném még! Viki-idegenvezető
Grand Viki Dátum: 2015-03-12 19:24:21
Rajs György írta ekkor: 2015-02-01 16:34:40
Szeretnék segitséget véleményt kérni.Csak az Alexandrion apartman alsó szinti szobát tudtuk már lefoglalni de nem igazán szinpatikus mert nagyon közel van az uthoz , ha valaki üdült már ebben az apartmanban és a 2 szoba valamelyikében kérem irjon véleményt róla ,,Köszönöm előre is Rajsné
Kedves Rajsné, ne aggódjon mert az a 2 szoba legjobb az Alexandrionban az én látásmódom szerint! Mélyebben van mint az utca szint, hűvös és az utca az ófalu része úgyhogy abszolút nincs nagy autóforgalom ott!Hozzátenném a legnyagyobb balkonnal rendelkezik mind a 2 szoba! Viki-idegenvezető
Grand Viki Dátum: 2015-03-12 19:21:42
Orosz Péter írta ekkor: 2015-01-27 19:04:31
Kedves Grandtours! Érdeklődni szeretnék egy pár dologról. 2015.06.09ikén induló turnussal utazunk Sartiba. A kérdésem az lenne, hogy van e bármiféle járműbérlési lehetőség Sartiba, 2 fős járművet szeretnénk majd bérelni. És olyan jármű amit vezethetünk magyar B-kategóriás jogosítvánnyal. Illetve, hogy mennyire tudnak magyarul a Sartiba levő éttermekben/boltokban/szolgáltatásoknál, mennyire tudjuk magunkat magyarul megértetni, vagy célravezetőbb inkább angolul beszélni? Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel, Orosz Péter
Kedves Péter! Robogó bérlést javasolnám, 2 robogós kölcsönző is van ahol biciklit is tud kölcsönözni.Autó kölcsönzés kicsit problémás Sartiban és elég költséges....az utazók közlekedési eszköze úgy gondolom a robogó egyértelműen!:) Van kint magyar aszisztencia a mi személyünkben de valóban szointe minden üzletben ,vendéglátóegységben beszélnek magyarul vagy magyar az alkalmazott! Üdvözlettel: Viki-idegenvezető