(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Stbbeata Dátum: 2015-03-11 15:46:53
Rajs György írta ekkor: 2015-02-01 16:34:40
Szeretnék segitséget véleményt kérni.Csak az Alexandrion apartman alsó szinti szobát tudtuk már lefoglalni de nem igazán szinpatikus mert nagyon közel van az uthoz , ha valaki üdült már ebben az apartmanban és a 2 szoba valamelyikében kérem irjon véleményt róla ,,Köszönöm előre is Rajsné
Kedves György! Mi 2013 szeptemberében voltunk ott az alsó szinten, nagyon jól éreztük magunkat. Kilátás nincs a teraszról, de így nem is látnak be és be sem tudnak mászni, bár ez amúgy sem jellemző. A teraszon étkeztünk mindig, tágas és zártsága ellenére elég világos is. Azt a szobát kérjék, amelyik nem a mosókonyha mellett van, már nem tudom a számát. A mosodát a személyzet használja és a teraszon teregetnek, bár le van választva a két szobához tartozó teraszrésztől. Nálunk nem volt csatorna szag. Csodálatos hetet töltöttünk ott és ha tehetem ugyanoda mennék. Az apartman abszolút ideális helyen van a falu szélén, közel a központhoz, de a part sincs messze. Érezzék jól magukat!! Üdv. s.Beáta
Czakó Tímea Dátum: 2015-03-03 22:32:55
Tavaly a barátaink itt voltak a nyár közepén csúcs időszakban. A fürdőszobai kellemetlenséget egy üveg hypóval megoldották. Nagyon egyszerű a történet, a csatornázás elég talajszint magasságában van, és délután amikor is a több ezres tömeg fel megy az apartmanokba zuhanyozni, a rendszer nem igazán tudja időben elszállítani a "dolgokat" Mivel Ők zuhanyoztak és mentek tovább az estébe-éjszakába a legkevésbé zavarta, az út közelsége. Vannak olyan apartmanok Sartin amelyeknek az erkélye ugyan a tengerre néz de napi 20 órában az erkély előtt robognak el az autók, motorok, és a hangulattal túlfűtött turisták. Ne pánikolj!! szuper lesz minden, mert Sarti egy szuper hely!!!!! :) :) :)
Kovács Tamás Dátum: 2015-03-03 11:08:01
Rajs György írta ekkor: 2015-02-01 16:34:40
Szeretnék segitséget véleményt kérni.Csak az Alexandrion apartman alsó szinti szobát tudtuk már lefoglalni de nem igazán szinpatikus mert nagyon közel van az uthoz , ha valaki üdült már ebben az apartmanban és a 2 szoba valamelyikében kérem irjon véleményt róla ,,Köszönöm előre is Rajsné
Kedves György! Én már voltam a családommal az Alexandrinon apartmanban 2-es és 3-as szobában szép tiszta .Néha a fürdőszobába a lefolyóból elég büdös jött föl de más gond nem volt. De viszont a két néni ha jól tudom ők a tulajok azok viszont katasztrófa.Két idegbeteg, volt velük konfliktusom a gyerekek miatt bár őket sem kell félteni. Ők nincsenek a háznál de szomszédok mint a térfigyelő kamerák olyanok ha baj van pillanatok alatt ott vannak.Remélem nem vettem el a kedvét a nyaralástól de én ezt tapasztaltam.Ha önnel is ilyen történne forduljon az idegenvezetőkhöz én is ezt tettem nagyon kedvesek és segítőkészek. Üdv:Tamás
Gajdács Emese Dátum: 2015-02-23 19:20:01
Érdeklődöm, hogy mi az a csoportos opció?
Czakó Tímea Dátum: 2015-02-16 09:42:11
Szókáné Bondar Katalin írta ekkor: 2015-02-15 18:26:22
Kedves Czakó Tímea! Érdeklődni szeretnék, hogy Ön a Grand T. alkalmazottja? Csak azért kérdezem, mert mi "visszajáró vendégek" vagyunk, és eddig mindig, minden idegenvezetőtől érdemi választ kaptunk a kérdéseinkre, mindenki rendkívül segítőkész volt. Ha Ön nem a cég alkalmazottja, akkor, tisztelettel megkérem, hogy ne írjon vissza ilyen lekezelő válaszokat. Köszönöm! Ha Ön a cég alkalmazottja, akkor megkérem Önt, hogy válaszoljon a kérdéseimre, vagy írja meg, hogy kihez tudok fordulni segítségért. Üdv.: Kata
Kedves Katalin! A leírtak tartalmát még mindig fenntartom. Ahogy Ön úgy Én is visszajáró vendég vagyok, ezért nem kérdés, hogy minden utazási célponton van kihelyezett idegenvezető. És mint visszajáró vendég ide a fórumra is, nem okoz gondot elolvasni az eddig beírt véleményeket, válaszokat, észrevételeket. És mint visszajáró vendég erre a honlapra is, nem okoz gondot felfedezni a különböző menüpontok tartalmát. De, hogy lásd, hogy mennyire gonosz és lekezelő vagyok, segítek. http://www.grandtours.hu/gorogorszag/sarti-d3.html?tab=fakultativ_programok. Amúgy Sarti csodálatos hely, nagyon sokan évről évre vissza járnak, és szívből remélem, hogy Ön és utastársai is maximálisan meglesznek elégedve mindennel.