Kedves Kata! Gondolom, még nem volt időd vissza olvasni a fórumban leírtakat, vagy akár a honlap áttanulmányozását :) Talán ha egy kis időt erre is szentelnél, mindenre választ kapnál
Kedves Czakó Tímea! Érdeklődni szeretnék, hogy Ön a Grand T. alkalmazottja? Csak azért kérdezem, mert mi "visszajáró vendégek" vagyunk, és eddig mindig, minden idegenvezetőtől érdemi választ kaptunk a kérdéseinkre, mindenki rendkívül segítőkész volt. Ha Ön nem a cég alkalmazottja, akkor, tisztelettel megkérem, hogy ne írjon vissza ilyen lekezelő válaszokat. Köszönöm! Ha Ön a cég alkalmazottja, akkor megkérem Önt, hogy válaszoljon a kérdéseimre, vagy írja meg, hogy kihez tudok fordulni segítségért. Üdv.: Kata