(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Katona Péter Dátum: 2015-01-05 11:30:50
Sziasztok! A 13-as szobáról ha van valakinek valamilyen tapasztalata esetleg képe annak nagyon örülnék ha megosztaná velem! Előre is nagyon köszönöm:Péter
Nagy Veronika Dátum: 2015-01-04 19:56:11
Szabolcsi Pálné írta ekkor: 2015-01-04 15:49:10
Kedves Vera! Igen, mi 2013-ban befizettük a vacsorát. Csak jókat tudok róla írni. Többféle ételből lehetett választani. Egy főétel, sült, rántott, vagy készétel és hozzá saláta. A saláta is többféle volt. Mi mindig úgy kértük, hogy kétfajtát, és mind a ketten meg tudtuk kóstolni a férjemmel. Bőséges és ízletes volt. Tavaly 2014-ben is itt voltunk, de most nem igényeltünk ellátást, mert előző évben egyszer sem tudtam enni a gyrost mert nem bírtam. Így legutóbb azt csináltuk, hogy elmentünk mindig máshová. Az Ostraco-val szemben is van egy étterem, valamint a tengerparton az óvárosban végig egy sor étterem található. Az Emanuel étteremben (első este oda hívtak az idegenvezetők, akik nagyon aranyosak, Alexa és Viki) a Grand Tours utasainak 10% kedvezményt adnak, és a konyhája jó. Bent a faluban is vannak gyrososok, így, ha nem fizeti be az ember az ellátást, több mindent ki tud próbálni, és nem kerül többe. Sartin semmi sincs messze, sétálva, nézelődve, bárhová hamar el lehet jutni. Jó nyaralást kívánok: Szabolcsiné Marika.
Kedves Szabolcsiné Marika! Nagyon szépen köszönöm ezt a sok fontos információt! Már alig várjuk, hogy mi is ott lehessünk! Önöknek is kellemes nyaralást! Vera
Nagy Veronika Dátum: 2015-01-04 19:52:15
Csikász Csaba írta ekkor: 2015-01-04 15:58:44
https://www.facebook.com/csaba.csikasz.5/media_set?set=a.764233353652804.1073741838.100001984401176&type=1¬if_t=like
Kedves Csaba! Nagyon köszönöm a képeket! Nagyon szépek és biztos kitűnő lehetett a nyaralásotok! Így még inkább várni fogjuk! De soká lesz még a nyár...
Illés Dávid Dátum: 2015-01-04 17:31:18
sziasztok! A 9-es apartmanról nincs valakinek képe véletlenül?
Csikász Csaba Dátum: 2015-01-04 16:01:43
Csikász Csaba írta ekkor: 2015-01-02 18:00:52
Szia.A 14-es szoba az 4 személyes ,erről van több képen is,ha érdekel Írj és küldök.Üdv:Csaba.
https://www.facebook.com/csaba.csikasz.5/media_set?set=a.764233353652804.1073741838.100001984401176&type=1¬if_t=like