(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2015-01-05 20:17:27
Katona Péter írta ekkor: 2014-10-28 13:25:57
Tisztelt Grand Tours! Érdeklődnék az Ostraco apartmannban a 4 személyes szoba amelyiknek van tengerre néző része az melyik? Üdv:Péter
Kedves Péter az Ostracoban a 13 és 14 szobák amelyek 4 személyesek 2 légterűek és van tengerre néző részük is!
Grand Viki Dátum: 2015-01-05 20:15:29
Hernádvölgyi Mihály írta ekkor: 2014-12-03 17:59:52
Tisztelt Grand Tours. Érdeklödni szeretnék az Anna apartmanról, mivel ezek 3 ágyasak de mi csak 2-en mennénk hogy lehet -e foglalni. Köszönettel Irén
Kedves Mihály, természetesen lehet 2 főnek is foglalni attól függetlenül ,hogy 3 ágyas az apartman konfigurációja..kérem keresse az Önhöz közel lévő irodát vagy a már itt on-line katalógusból tájékozódni a foglalási feltételekről....az Anna apartman egyébként jó választás, családias és Anna a tulajdonos hölgy egész életében az apartmannal foglalkozott....mindenben segít a vendégeknek hiszen ott is lakik a házban!
Grand Viki Dátum: 2015-01-05 20:12:29
Kedves Vendégek! BÚÉK mindenkinek aki már volt vagy készül utazni Sartira vagy más görög üdülőterületre! Görögül az újév köszöntő: Kali Xrovia ! Szeretettel várunk a nyáron is minden kedves visszajárót vagy új vendéget.....picit elmaradtam a válaszadásokkal itt a Sartis Fórumon az év végi hajrá miatt..de ezeket most pótolom és mindenkinek legjobb tudásom szerint igyekszem válaszolni! Grand Viki
Czakó Tímea Dátum: 2015-01-05 18:00:35
Nagy Dániel írta ekkor: 2015-01-03 17:22:15
Köszönöm hogy írtál nekem.Tudnál nekem segíteni abban hogy Szartiba érdemes elmenni?Megéri elmenni?Augusztus vége fele mennénk a párommal és a gyerekével.Apartmanba melyikbe voltál?Fakultatív programokra melyikre érdemes elmenni?Tavaly Zakyntoszon voltunk az egy csoda volt.Korfun gondolkozunk még.még. Irjál pár mondatot Szartirol Köszönöm előre is.Hol érdemes elmenni tavernába ahol magyarul értenek vagy van étlap magyarul.
Kedves Dániel! Arra a kérdésedre, hogy érdemes-e elmenni Sartiba a válaszom az, hogy már 6x voltam ott és még mindig vissza vágyom, miközben sajnos ezt nem tudom elmondani a Sidari élményeimről. A fakultatív programok szerintem főleg attól függnek, hogy Ti mire vagytok nyitottak és kíváncsiak, és a másik nagyon fontos tényező, hogy a gyermek mire lesz kíváncsi. A maga módján mindegyik jó valamiért, de Te ne abból döntsd, hogy itt kinek mi volt jó és kinek mi netán nem, mert ahogy írtam az előbb ez teljesen személy függő. És a másik hiba még az szokott lenni, hogy hirtelen, első felindulásból 2-3 programra is befizetnek a vendégek, és a hét végén azt érzik, hogy alig pihentek a tengerparton mert állandóan úton voltak valamerre. Természetesen akinek erre van igénye az menjen akár minden nap fakultatív programra, Én személy szerint imádok a tengerparton lenni csak úgy, olvasgatni, nézelődni stb stb. A taverna kérdésedre azt tudom mondani, hogy mi minden este szándékosan mindig más és más tavernába ültünk be. És minden esetben, minden helyen finomakat ettünk és soha nem álltunk fel éhesen. Én ezért sem látom értelmét a befizetett vacsorának, mert akkor helyhez leszel kötve. Menni kell minden este máshová, és nem igazán fog többe kerülni, mint a befizetett vacsora akciós árral. És mielőtt bár kit is megbántanék, "idegbajt" tudok kapni azon turistáktól, akik "csak a rántott húst eszem meg" kategóriába tartoznak. A magyar nyelvvel problémád nem lesz sehol, mivel minden boltban és étteremben van magyarul is beszélő eladó, kiszolgáló személyzet, és az étlapokon is vannak magyar oldalak. Sarti nyáron olyan szinten van tele magyarokkal, hogy néha az az érzése az embernek, hogy el sem jött otthonról. Biztos vagyok benne, hogy ha Sartit fogjátok választani, csalódás nem fog érni titeket. Amennyiben pedig időd engedi, olvasd vissza a tavaly nyári bejegyzéseket, és onnan is még rengeteg információt tudsz szerezni.
Katona Péter Dátum: 2015-01-05 12:56:43
Katona Péter írta ekkor: 2015-01-05 11:30:50
Sziasztok! A 13-as szobáról ha van valakinek valamilyen tapasztalata esetleg képe annak nagyon örülnék ha megosztaná velem! Előre is nagyon köszönöm:Péter
Azt elfelejtettem írni hogy az Ostraco apartmanra gondoltam! Péter