(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Csikász Csaba Dátum: 2015-01-04 16:00:18
Illés Dávid írta ekkor: 2015-01-04 11:47:15
szia. Engem is érdekelnének a képek. Ha elküldenéd megköszönöm. [email protected]
https://www.facebook.com/csaba.csikasz.5/media_set?set=a.764233353652804.1073741838.100001984401176&type=1¬if_t=like
Csikász Csaba Dátum: 2015-01-04 15:58:44
Nagy Veronika írta ekkor: 2015-01-04 14:49:13
Kedves Csaba! Megkérhetnélek arra, hogy nekem is küld el az említett képeket a 14-es szobáról? Előre is köszönöm szépen! E-mail címem: [email protected]
https://www.facebook.com/csaba.csikasz.5/media_set?set=a.764233353652804.1073741838.100001984401176&type=1¬if_t=like
Csikász Csaba Dátum: 2015-01-04 15:58:22
Nagy Veronika írta ekkor: 2015-01-04 14:49:13
Kedves Csaba! Megkérhetnélek arra, hogy nekem is küld el az említett képeket a 14-es szobáról? Előre is köszönöm szépen! E-mail címem: [email protected]
Szia.Nem sikerült a képeket elküldeni valamiért.Ezen a linken megnézheted:https://www.facebook.com/csaba.csikasz.5/media_set?set=a.764233353652804.1073741838.100001984401176&type=1¬if_t=like
Szabolcsi Pálné Dátum: 2015-01-04 15:49:10
Nagy Veronika írta ekkor: 2015-01-04 15:13:12
Kedves Szabolcsi Pálné! Olvastam a régebbi hozzászólásaiban itt a fórumon, hogy az előző években befizették a vacsora ellátást. Esetleg megkérhetném arra, hogy írjon pár sort nekem arról, hogy milyen volt, mit tartalmazott, hány fogásos volt, a mennyisége milyen volt és hogy Ön szerint megéri-e? Illetve az érdekelne még nagyon, hogy körülbelül milyen távolságban volt ez a taverna az Ostrákótól, mert erről nem sok információt találok sajnos! Válaszát előre is köszönöm! Vera
Kedves Vera! Igen, mi 2013-ban befizettük a vacsorát. Csak jókat tudok róla írni. Többféle ételből lehetett választani. Egy főétel, sült, rántott, vagy készétel és hozzá saláta. A saláta is többféle volt. Mi mindig úgy kértük, hogy kétfajtát, és mind a ketten meg tudtuk kóstolni a férjemmel. Bőséges és ízletes volt. Tavaly 2014-ben is itt voltunk, de most nem igényeltünk ellátást, mert előző évben egyszer sem tudtam enni a gyrost mert nem bírtam. Így legutóbb azt csináltuk, hogy elmentünk mindig máshová. Az Ostraco-val szemben is van egy étterem, valamint a tengerparton az óvárosban végig egy sor étterem található. Az Emanuel étteremben (első este oda hívtak az idegenvezetők, akik nagyon aranyosak, Alexa és Viki) a Grand Tours utasainak 10% kedvezményt adnak, és a konyhája jó. Bent a faluban is vannak gyrososok, így, ha nem fizeti be az ember az ellátást, több mindent ki tud próbálni, és nem kerül többe. Sartin semmi sincs messze, sétálva, nézelődve, bárhová hamar el lehet jutni. Jó nyaralást kívánok: Szabolcsiné Marika.
Nagy Veronika Dátum: 2015-01-04 15:13:12
Kedves Szabolcsi Pálné! Olvastam a régebbi hozzászólásaiban itt a fórumon, hogy az előző években befizették a vacsora ellátást. Esetleg megkérhetném arra, hogy írjon pár sort nekem arról, hogy milyen volt, mit tartalmazott, hány fogásos volt, a mennyisége milyen volt és hogy Ön szerint megéri-e? Illetve az érdekelne még nagyon, hogy körülbelül milyen távolságban volt ez a taverna az Ostrákótól, mert erről nem sok információt találok sajnos! Válaszát előre is köszönöm! Vera