(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Rab Sándorné Dátum: 2015-01-03 16:34:47
Szabolcsi Pálné írta ekkor: 2015-01-03 15:08:12
Kedves Rab Sándorné! Mi tavaly a férjemmel a 7-es szobában laktunk, aug.25-től. Az apartman nagyon jó helyen van, nagyon közel van a víz. Elég jól felszerelt, poharak, csészék, tányérok, evőeszközök vannak. Az edényekből kicsi méretű kevés van, a nagy fazék helyett inkább két kisebbet adhatnának, mivel a szoba 2 személyes. De el lehet boldogulni, én legalábbis nem csináltam nagy főzéseket. A mikrót hiányoltam, mert szinte már mindenhol van. Adnak 1 törölközőt, folyékony szappant és mosogatószert. Közel vannak a boltok, a pékség, úgy, hogy mi nagyon jól éreztük itt magunkat. Kétszer egymás után Sartin voltunk, de szerintem nem lehet megunni. Nagyon szerettük azt a részt, ami Sarti beach felé van, a sportpályánál, ott van egy beach bár, ahol némi fogyasztás ellenében el lehet foglalni egy napernyő + 2 napágyat, így nagyon kényelmesen lehet pihenni. Az idegenvezetők Alexa és Viki nagyon aranyosak, segítőkészek. Jó nyaralást kívánok : Szabolcsiné
Nagyon szépen köszönöm a választ remélem mi is jól fogjuk érezni magunkat már alig várom!
Szabolcsi Pálné Dátum: 2015-01-03 15:08:12
Rab Sándorné írta ekkor: 2014-12-28 11:52:01
Sziasztok! A nyáron Sartiba készülünk a férjemmel és az Ostraco apartmanban foglaltunk le szobát az emeleten a 8-t.Kérdezném hogy milyen tapasztalatok vannak a felszereltséggel,a fürdési lehetőséggel ,a boltok elérhetőségével kapcsolatban?
Kedves Rab Sándorné! Mi tavaly a férjemmel a 7-es szobában laktunk, aug.25-től. Az apartman nagyon jó helyen van, nagyon közel van a víz. Elég jól felszerelt, poharak, csészék, tányérok, evőeszközök vannak. Az edényekből kicsi méretű kevés van, a nagy fazék helyett inkább két kisebbet adhatnának, mivel a szoba 2 személyes. De el lehet boldogulni, én legalábbis nem csináltam nagy főzéseket. A mikrót hiányoltam, mert szinte már mindenhol van. Adnak 1 törölközőt, folyékony szappant és mosogatószert. Közel vannak a boltok, a pékség, úgy, hogy mi nagyon jól éreztük itt magunkat. Kétszer egymás után Sartin voltunk, de szerintem nem lehet megunni. Nagyon szerettük azt a részt, ami Sarti beach felé van, a sportpályánál, ott van egy beach bár, ahol némi fogyasztás ellenében el lehet foglalni egy napernyő + 2 napágyat, így nagyon kényelmesen lehet pihenni. Az idegenvezetők Alexa és Viki nagyon aranyosak, segítőkészek. Jó nyaralást kívánok : Szabolcsiné
Csarkó Erika Dátum: 2015-01-03 12:28:51
Érdeklődnék, hogy az Ostraco apartman konyharésze mennyire felszerelt, mik találhatóak benne?
Csarkó Erika Dátum: 2015-01-03 12:26:56
Czakó Tímea írta ekkor: 2014-12-19 13:33:47
Köszi a tájékoztatást. [email protected]. :)
Üdvözlöm! [email protected] címre én is kérhetnék képet a 10-es szobáról? Előre is köszönöm szépen! :)
Nádasdi Piroska Dátum: 2015-01-03 11:17:55
Sziasztok! Tudja valaki milyen az Ostraco 7 es szobája? Kicsi, kényelmes-e vagy zajos?