Sziasztok ! Érdeklődnék , hogy az Ostraco apartman 11-es szobája mennyivel nagyobb a 10-es szobánál . Szerintetek melyik a legjobb két fős szoba
Szia Norbi.
Mi 2 szer is voltunk az Ostracóban,másodszor a 12-es szobában szálltunk meg.Nagyon bejött,hogy a főutcára és a tenger felé is volt erkélye.Ha rám hallgatsz akkor azt választod.....!!!!