(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Csikász Csaba Dátum: 2015-01-02 18:00:52
Bernadett írta ekkor: 2014-12-09 13:30:49
Sziasztok! Az Ostraco apartman 9-es és 14-es szobák elrendezése érdekelne. Melyik 2 szobás és melyikből látszik a tenger jobban?
Szia.A 14-es szoba az 4 személyes ,erről van több képen is,ha érdekel Írj és küldök.Üdv:Csaba.
Csikász Csaba Dátum: 2015-01-02 17:57:57
Csikász Csaba írta ekkor: 2015-01-02 17:51:32
Szia Norbi. Mi 2 szer is voltunk az Ostracóban,másodszor a 12-es szobában szálltunk meg.Nagyon bejött,hogy a főutcára és a tenger felé is volt erkélye.Ha rám hallgatsz akkor azt választod.....!!!!
Ha kell tudok képeket is küldeni,csak kell egy email cím.
Csikász Csaba Dátum: 2015-01-02 17:55:25
Bernadett írta ekkor: 2014-12-27 15:54:09
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen iratokra lesz szükségünk ha autóval (3 felnőtt és egy 28 hónapos baba) utazunk? Miskolcról kb. mennyi a menet idő? Pihenőket hol ajánlott tartani és hol nem? Előre is köszi a válaszokat!
http://www.utikalauz.hu/index.php?p=folap&id=333 .Nézzetek erre rá,mi is ez alapján mentünk 2014.09 hóban Sartira.Üdv:Csaba.
Csikász Csaba Dátum: 2015-01-02 17:51:32
Tóth Norbert írta ekkor: 2015-01-02 02:49:51
Sziasztok ! Érdeklődnék , hogy az Ostraco apartman 11-es szobája mennyivel nagyobb a 10-es szobánál . Szerintetek melyik a legjobb két fős szoba
Szia Norbi. Mi 2 szer is voltunk az Ostracóban,másodszor a 12-es szobában szálltunk meg.Nagyon bejött,hogy a főutcára és a tenger felé is volt erkélye.Ha rám hallgatsz akkor azt választod.....!!!!
Tóth Norbert Dátum: 2015-01-02 02:49:51
Sziasztok ! Érdeklődnék , hogy az Ostraco apartman 11-es szobája mennyivel nagyobb a 10-es szobánál . Szerintetek melyik a legjobb két fős szoba