(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Czakó Tímea Dátum: 2015-01-01 21:42:28
Nagy Dániel írta ekkor: 2015-01-01 13:20:30
Érdeklődni szeretnék ,hogy bármelyik apartmanban van e lehetőség félpanziót kérni vagy csak vacsora van mindegyiknél?
Kedves Dániel! Szerintem nincs értelme félpanziót kérni, hiszen helyhez és főleg időhöz leszel kötve. Ez főleg a reggelinél tud kellemetlen lenni, ha netán inkább lustálkodni szeretnél még. Amúgy a reggeli friss pékárú megvásárlása után, tudni fogod, hogy miről írok. És nem szabad azt sem elfelejteni, hogy ezek a "reggelik" nem svédasztalosak, hidd el nekem, hogy sokkal jobban jártok ha a kis teraszotokon kényelmesen oldjátok meg a reggelizést. A vacsoránál már nagyobb a választék, mivel étlapról rendelsz, de így kizárod magad abból, hogy több éttermet is végig kóstolj, és nem jössz ki drágábban. Összegezve és nem bántva, szerintem a legnagyobb ostobaság befizetni félpanzióra vagy akár csak vacsorára.
Nagy Dániel Dátum: 2015-01-01 13:20:30
Érdeklődni szeretnék ,hogy bármelyik apartmanban van e lehetőség félpanziót kérni vagy csak vacsora van mindegyiknél?
Rab Sándorné Dátum: 2014-12-28 11:52:01
Sziasztok! A nyáron Sartiba készülünk a férjemmel és az Ostraco apartmanban foglaltunk le szobát az emeleten a 8-t.Kérdezném hogy milyen tapasztalatok vannak a felszereltséggel,a fürdési lehetőséggel ,a boltok elérhetőségével kapcsolatban?
Bernadett Dátum: 2014-12-27 15:54:09
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen iratokra lesz szükségünk ha autóval (3 felnőtt és egy 28 hónapos baba) utazunk? Miskolcról kb. mennyi a menet idő? Pihenőket hol ajánlott tartani és hol nem? Előre is köszi a válaszokat!
Némethné Bödei Judit Dátum: 2014-12-25 16:06:59
Tisztelt Grand ! Lesz még több apartman,vagy ez lesz a teljes kínálat?