Érdeklődni szeretnék ,hogy bármelyik apartmanban van e lehetőség félpanziót kérni vagy csak vacsora van mindegyiknél?
Kedves Dániel! Szerintem nincs értelme félpanziót kérni, hiszen helyhez és főleg időhöz leszel kötve. Ez főleg a reggelinél tud kellemetlen lenni, ha netán inkább lustálkodni szeretnél még. Amúgy a reggeli friss pékárú megvásárlása után, tudni fogod, hogy miről írok. És nem szabad azt sem elfelejteni, hogy ezek a "reggelik" nem svédasztalosak, hidd el nekem, hogy sokkal jobban jártok ha a kis teraszotokon kényelmesen oldjátok meg a reggelizést. A vacsoránál már nagyobb a választék, mivel étlapról rendelsz, de így kizárod magad abból, hogy több éttermet is végig kóstolj, és nem jössz ki drágábban. Összegezve és nem bántva, szerintem a legnagyobb ostobaság befizetni félpanzióra vagy akár csak vacsorára.