Szia Tímea! Mi a 10-esben laktunk tavaly. Ugyan túl sok időt nem töltöttünk a szobában, de nekünk megfelelt. Ahogy belépsz, egy kis előszoba van, aminek a bal oldalán van a konyhapult, konyhaszekrény, hűtő, rezsó. Innen jobbra nyílik a fürdő. Aztán előre a szoba. Egy nagy szekrény az ágy mellett és egy kisebb éjjeli szekrény a sarokban. Az ágyat körbe tudod sétálni, és ennyi az egész. Bent nincs asztal, csak az erkélyen, hozzá pedig 2 szék. Nekünk tökéletesen megfelelt, bár valóban kicsi. Ha adsz mail címet, hétvégén majd küldök át néhány képet.