(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Veres Tamásné Móni Dátum: 2014-12-21 15:37:39
Sziasztok! Mi az idén nyáron készülünk Sarti-ra az Alexandra apartmanba. Volna esetleg valakinek korábbi tapasztalata a szállásról, vendéglátókról, stb. Előre is köszönöm. :)
Nagy Veronika Dátum: 2014-12-20 11:56:34
Sziasztok! Én az Ostraco Apartman Alsó szint 6. szobájával kapcsolatban érdeklődnék. Mit jelent az, amit a leírásban találtam, hogy külön konyha? Le van ajtóval, fallal, bármivel választva a szobától és itt található egy harmadik ágy vagy csak picivel kijjebb van a szobában lévő ágytól? Ez a harmadik ágy milyen jellegű? Normál méretű, egyszerű, szimpla ágy vagy összecsukható-kihúzható változat? Előre is köszönöm a segítségeteket!
Czakó Tímea Dátum: 2014-12-19 13:33:47
Major Judit írta ekkor: 2014-12-19 11:24:08
Szia Tímea! Mi a 10-esben laktunk tavaly. Ugyan túl sok időt nem töltöttünk a szobában, de nekünk megfelelt. Ahogy belépsz, egy kis előszoba van, aminek a bal oldalán van a konyhapult, konyhaszekrény, hűtő, rezsó. Innen jobbra nyílik a fürdő. Aztán előre a szoba. Egy nagy szekrény az ágy mellett és egy kisebb éjjeli szekrény a sarokban. Az ágyat körbe tudod sétálni, és ennyi az egész. Bent nincs asztal, csak az erkélyen, hozzá pedig 2 szék. Nekünk tökéletesen megfelelt, bár valóban kicsi. Ha adsz mail címet, hétvégén majd küldök át néhány képet.
Köszi a tájékoztatást. [email protected]. :)
Major Judit Dátum: 2014-12-19 11:24:08
Szia Tímea! Mi a 10-esben laktunk tavaly. Ugyan túl sok időt nem töltöttünk a szobában, de nekünk megfelelt. Ahogy belépsz, egy kis előszoba van, aminek a bal oldalán van a konyhapult, konyhaszekrény, hűtő, rezsó. Innen jobbra nyílik a fürdő. Aztán előre a szoba. Egy nagy szekrény az ágy mellett és egy kisebb éjjeli szekrény a sarokban. Az ágyat körbe tudod sétálni, és ennyi az egész. Bent nincs asztal, csak az erkélyen, hozzá pedig 2 szék. Nekünk tökéletesen megfelelt, bár valóban kicsi. Ha adsz mail címet, hétvégén majd küldök át néhány képet.
Czakó Tímea Dátum: 2014-12-18 15:41:55
folytatva az előző kérésemet, netán ha fényképpel is tudná bemutatni, nagyon szépen megköszönném. pl. csak a teraszon van asztal vagy netán bent is található? illetve a konyha "fél lábbal" az ágyban vagy ettől egy picit lazább?? köszönök minden információt előre is. :) :) :)