Köszönöm, de már megtaláltam a kalkulátornál. Viszont lenne egy másik kérdésem : Az Ostraco apartmannál apró kavicsos vagy homokos a tengerpart?
Szia! Remélem, nem baj ha én válaszolok, nem a címzett. De mi ott laktunk tavaly. Mindenhez képest szuper helyen van az Ostraco. A partot Sarti Beachtől az ófaluig nézve, az előbbinél finom homokos, utóbbinál apróbb kavicsos és köves a part. Az Ostraco Sarti Village részen van, kb. félúton, és tök jó homokos ott a part. Mi imádtuk, bár máshol is fürödtünk.