(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Czakó Tímea Dátum: 2014-12-18 13:52:21
Van valakinek információja, tapasztalata, hogy az Ostraco apartman 10-es szobája mennyire kicsi? Köszönöm előre is a választ.
Major Judit Dátum: 2014-12-12 11:53:07
Lingvai Beatrix írta ekkor: 2014-12-09 22:21:05
Köszönöm szépen a választ!!! De remélem jól értem hogy tuti finom homokos a part!!?? Mert mi csak azt szeretjük!!! Voltunk már Sartin csak nem tudom pontosan honnan kezdődik az apró kavicsos rész. És mivel ez is egy szempont ezért érdeklődtem. smile
Finom homokosnak én csak a S.Beach részt mondanám, de kinek hogy... Homokos, de a legfinomabb homok nem itt van. A kavicsos rész viszont arrébb kezdődik. Az ófalu résznél.
Lingvai Beatrix Dátum: 2014-12-09 22:21:05
Major Judit írta ekkor: 2014-12-05 10:24:36
Szia! Remélem, nem baj ha én válaszolok, nem a címzett. De mi ott laktunk tavaly. Mindenhez képest szuper helyen van az Ostraco. A partot Sarti Beachtől az ófaluig nézve, az előbbinél finom homokos, utóbbinál apróbb kavicsos és köves a part. Az Ostraco Sarti Village részen van, kb. félúton, és tök jó homokos ott a part. Mi imádtuk, bár máshol is fürödtünk.
Köszönöm szépen a választ!!! De remélem jól értem hogy tuti finom homokos a part!!?? Mert mi csak azt szeretjük!!! Voltunk már Sartin csak nem tudom pontosan honnan kezdődik az apró kavicsos rész. És mivel ez is egy szempont ezért érdeklődtem. smile
Bernadett Dátum: 2014-12-09 13:30:49
Sziasztok! Az Ostraco apartman 9-es és 14-es szobák elrendezése érdekelne. Melyik 2 szobás és melyikből látszik a tenger jobban?
Major Judit Dátum: 2014-12-05 10:24:36
Lingvai Beatrix írta ekkor: 2014-12-04 22:26:10
Köszönöm, de már megtaláltam a kalkulátornál. Viszont lenne egy másik kérdésem : Az Ostraco apartmannál apró kavicsos vagy homokos a tengerpart?
Szia! Remélem, nem baj ha én válaszolok, nem a címzett. De mi ott laktunk tavaly. Mindenhez képest szuper helyen van az Ostraco. A partot Sarti Beachtől az ófaluig nézve, az előbbinél finom homokos, utóbbinál apróbb kavicsos és köves a part. Az Ostraco Sarti Village részen van, kb. félúton, és tök jó homokos ott a part. Mi imádtuk, bár máshol is fürödtünk.