(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Lingvai Beatrix Dátum: 2014-12-04 22:26:10
Lingvai Beatrix írta ekkor: 2014-12-04 08:51:45
Kedves Viki! Érdeklődni szeretnék hogy az Ostraco apartmanban a 6-os szoba mennyi férőhelyes és hogy hány légterű?
Köszönöm, de már megtaláltam a kalkulátornál. Viszont lenne egy másik kérdésem : Az Ostraco apartmannál apró kavicsos vagy homokos a tengerpart?
Lingvai Beatrix Dátum: 2014-12-04 08:51:45
Kedves Viki! Érdeklődni szeretnék hogy az Ostraco apartmanban a 6-os szoba mennyi férőhelyes és hogy hány légterű?
Hernádvölgyi Mihály Dátum: 2014-12-03 17:59:52
Tisztelt Grand Tours. Érdeklödni szeretnék az Anna apartmanról, mivel ezek 3 ágyasak de mi csak 2-en mennénk hogy lehet -e foglalni. Köszönettel Irén
Grand Viki Dátum: 2014-11-28 19:46:39
Bernadett írta ekkor: 2014-11-11 15:15:09
Tisztelt Grand Tours! Mikorra várható a 2015- ös nyári katalógus és mikortól lehet foglalni online? Üdv. Bernadett
Kedves Bernadett, kollegáink folyamatosan formálják az új katalógust, kis türelmét kérjük még a megjelenésig..de addig is azt javaslom,hogy december közepe-vége felé már az on-line rendszerünket érdemes megnézni....
Grand Viki Dátum: 2014-11-28 19:45:12
Katona Péter írta ekkor: 2014-10-28 13:25:57
Tisztelt Grand Tours! Érdeklődnék az Ostraco apartmannban a 4 személyes szoba amelyiknek van tengerre néző része az melyik? Üdv:Péter
Kedves Péter! Az első emeleti szobák közül választhat a kérdését illetően 13 vagy 14-es szobát javasolnám... ha jól emlékszem a 14-es teljesen tengerre néz a 13-as mellette van az pedig oldalról néz tengerre...a többi szoba utcafrontra néz de oldalról lehet látni a tengert...remélem tudtam segíteni :) Üdv: Grand Viki