(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Dr. Katona László Dátum: 2014-09-20 19:38:27
Kedves Grand Tours! Szeptember 29-én indulunk mi is Önökkel Sartiba, amit izgatottan várunk. A buszozással kapcsolatban két dolgot szeretnék kérdezni. Komáromban szállunk fel a buszra. Lehet-e tudni előre, hogy ez a busz végig visz-e minket Sartiig, vagy át kell valahol még szállnunk? A másik: a buszon van lehetőség netbook, vagy telefon töltésére? Van dugalj, ahová a töltőt be tudnánk dugni? és egy újabb, de nem buszozós kérdés...Hogy látszik az időjárás, lesz esélyünk még fürödni a tengerben, van esélyünk jó időre addig? Köszönettel: Katona László
Grand Viki Dátum: 2014-09-14 17:35:55
Kedves Mindenki ! Szeretnék egy kis helyzetjelentést adni innen kintről: süt a nap, ma kb. 28 fok van, mindenki a parton vagy napozik vagy strandol,vagy labdázik, vagy sétál....pici őszi szellő már fújdogál, de azt mondhatom még,hogy itt még mindig nyár van...rögtön szerda esten hatalmas csapattal mentünk ismerkedő vacsoraestünkre ahol a görög gasztronómiába vezettük be az új vendégeket finom házi gyümölcsbor kíséretében.....majd a héten sokat kirándultunk sok mindent meg tudtunk mutatni az érdeklődő vendégseregnek a Sithónia félsziget csodás öblein-hegyvidékein keresztül jutottunk el Marmarasi piacra bazárolni csütörtökön majd a Narancsparton a kőszobroknál fürödtek vendégeink csütörtökön...pénteken a lemenő nap fényében vacsoráztunk a Görög Esten majd mulattunk éjfélig a görög show műsorral ahol szigeteki és szárazföldi táncokat adtak el a táncosok élő zenére...szombaton hajó kiránduláson lehetett részt venni a környékbeli Kék Öblökben ahol hajóról vízbe ugrálni, úszkálni, és lakatlan partszakaszokat lehetett felfedezni míg a kapitány elkészítette a grilles ebédet, majd visszafelé hajótánccal érkezett vissza a hajó a kikötőbe.....és holnapra maradt még a "Thesszalonikis" városnézésünk,ahol a bizánci és a török korok emlékeit csodálhatják meg majd vendégeink..... Ugyan ilyen vagy hasonló volt az egész nyarunk az összes hete szinte, de akkor úgy pörgött minden, és a rohanásban nem álltunk meg,hogy ezt a kis életérzést megértsük még mi sem akik itt dolgozunk.......de miért emelem ki ezt a hetet mégis? Azért mert tudjuk,hogy otthon már ősz van és hideg...ezért is különös érzés,hogy itt még mindig jó az idő sok a mosolygós-boldog arc,a tengerpart tele van.....tehát ezzel a kis "szösszenettel" szeretnénk otthonra hasonló időt és életérzést küldeni mint amilyen itt van azoknak akik nem lehetnek itt de a nyáron a lelkük egy darabját itt hagyták...és várjuk szeretettel még azokat akik szeretnének hasonló élményekben részesülni még ezalatt a pár hét alatt... egy kis idézettel had zárjam a monológomat: "Mindenhol csak kellemes helyek vannak, ha megfelelőképpen állsz a dolgokhoz." Vavyan Fable
Dátum: 2014-09-14 16:25:23
Grand Sándor írta ekkor: 2014-09-13 22:52:40
Kedves Zsolt!Nem találkoztam a levelével. Ha ide a fórumra kiteszi,akkor itt megválaszolom. Esetleg ha megadná,hová és mikor írt levelet,megköszönném. Nagy Sándor tulajdonos
Kedves Sándor! 2014.08.31.-én küldtem a '[email protected]' címre. Ezt találtam a honlapjukon, ezért ide küldtem. Üdvözlettel: Zsolt
Grand Sándor Dátum: 2014-09-13 22:52:40
írta ekkor: 2014-09-12 14:57:59
Kedves Heléna! köszönöm a választ. Azt azért ajánlanám a figyelmükbe, hogy több olyan iroda van, akinél szobaszám szerint lehet foglalni. Sőt olyannal is találkoztam, ahol a szoba alaprajzát is megadják, a berendezés vázlatrajzával együtt. És ez a legkorrektebb megoldás! Ha valaki ért a műszaki dolgokhoz vagy van műszaki rajz készsége, gyorsan elkészítheti. Csak egyszer kéne, mert nem változik, gondolom. Az ügyfelek részére viszont korrekt infót ad, későbbi meglepetések nélkül! Mindez az Önök megítélését javítaná. Habár mindezt a tulajdonosuknak kéne bevezetnie. (aki a neki küldött e.mailemre nem is válaszolt. ez is jelzésértékű!) Üdv: Zsirka Zsolt (vezető auditor)
Kedves Zsolt!Nem találkoztam a levelével. Ha ide a fórumra kiteszi,akkor itt megválaszolom. Esetleg ha megadná,hová és mikor írt levelet,megköszönném. Nagy Sándor tulajdonos
Dátum: 2014-09-12 14:57:59
Gelsi Zoltán írta ekkor: 2014-09-11 11:00:04
Kedves Zsirka Zsolt és Robert Niros! Először is köszönjük, hogy jelezték felénk, hogy a honlapunk leírásában hibát találtak. Én kezelem a honlapot és sajnos 50-60 szálláshelynél előfordul, hogy hiba csúszik a rendszerbe, vagy esetleg nem javítom időben a jelzett problémát. Konkrétan, ami a grillezőt illeti, nem csak úgy odaírtuk, hogy van grillezési lehetőség, hanem sajnos a tulajdonos nem tartotta magát a megállapodásunkhoz és megszüntette ezt a lehetőséget. Az említett alaprajz csak sematikus ábrázolása az épületnek és arra szolgál, hogy a szobák egymáshoz viszonyított elhelyezkedését jelezze. Szerintem, ez egyértelműen látszik rajta és ezért nem lehet a szobák méretére vonatkozó következtetéseket levonni belőle. A jövőben ezt természetesen le fogjuk cserélni egy pontosabbra. A "Lassiban a térkép közepére jelölik az épületeket", gondolom nem ránk vonatkozik, mert ott nincs apartmanunk. Ami az "egymástól lopkodják a szövegeket" és a " lusták az irodák hogy LECSEKKOLJÁK" hozzászólást illeti, szeretném ha egy kicsit tisztábban látnák a hátteret. Először is a honlapon lévő szinte összes apartman a saját garanciális szállásunk. Ez azt jelenti, hogy nem másik iroda útját értékesítjük, hanem mi közvetlenben szerződünk az apartman tulajdonosával. Ebből következik, hogy minden szálláshoz mi magunk készítjük a leírást, semmit nem "kopizunk" más honlapokról. A térképen történő bejelöléshez és a GPS adatok megadásához mi személyesen minden házat bemérünk. Elkészítjük a ház felszereltségi listáját és a szobákhoz egyenként szobaleírást készítünk (ágyak típusa, fekvés, stb.), a szobatípusokat külön-külön befotózzuk (több helyen panorámafotókat is készíttettünk) és megrajzoljuk az alaprajzot is. Ahol ez utóbbira nincs lehetőségünk ott kénytelenek vagyunk a tulajdonos által biztosított, néha nem túl részletes alaprajzot használni. Ez történt az Ostraco esetében is. Mindezeket az információkat megtalálják a honlapunkon. Úgy gondolom, hogy nem túl sok olyan utazási iroda van a piacon, akinél szobaszám szerint lehet online foglalni és ennyi információt szolgáltatnak az egyes apartmanokról. Ezek tudatában remélem, hogy a továbbiakban nem általánosítják ránk a más irodáknál szerzett rossz tapasztalataikat. Üdvözlettel: Kajtor Heléna - Grand Tours
Kedves Heléna! köszönöm a választ. Azt azért ajánlanám a figyelmükbe, hogy több olyan iroda van, akinél szobaszám szerint lehet foglalni. Sőt olyannal is találkoztam, ahol a szoba alaprajzát is megadják, a berendezés vázlatrajzával együtt. És ez a legkorrektebb megoldás! Ha valaki ért a műszaki dolgokhoz vagy van műszaki rajz készsége, gyorsan elkészítheti. Csak egyszer kéne, mert nem változik, gondolom. Az ügyfelek részére viszont korrekt infót ad, későbbi meglepetések nélkül! Mindez az Önök megítélését javítaná. Habár mindezt a tulajdonosuknak kéne bevezetnie. (aki a neki küldött e.mailemre nem is válaszolt. ez is jelzésértékű!) Üdv: Zsirka Zsolt (vezető auditor)