(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2014-09-11 19:13:11
Zentai Emese írta ekkor: 2014-09-11 19:00:06
Szia Viki! Tegnap szerencsésen haza érkeztünk Sartirol,csodálatos hely és nagyon jól éreztük magunkat!!! Még az idő is kegyes volt úgy ahogy :) Mi az Alexandrion apartmanban voltunk ,ami tiszta kényelmes és szép volt! Na jó azért a harangszó hiányozni fog egy picit :D A vacsoraesten vettünk részt,ami szuper volt,sokat meséltél ,azóta is emlegetünk pár storyt! :) Egyszóval nagyon elégedettek voltunk mindennel,és le a kalappal előttetek Alexával együtt!!! Remélem még találkozunk! További jó munkát,és utána még jobb pihenést Nektek! :) Emese
Kedves Emese, igen nagyon nehezen kezdődött a hetetek az időjárás miatt de látod végül "Zeus" segített, és többnyire szép időt varázsolt a hétre....örülünk ha jól éreztétek magatokat, és köszönjük az elismeréseteket a munkánk felé...nektek is kellemes téli időszakot kívánunk:)
Zentai Emese Dátum: 2014-09-11 19:00:06
Szia Viki! Tegnap szerencsésen haza érkeztünk Sartirol,csodálatos hely és nagyon jól éreztük magunkat!!! Még az idő is kegyes volt úgy ahogy :) Mi az Alexandrion apartmanban voltunk ,ami tiszta kényelmes és szép volt! Na jó azért a harangszó hiányozni fog egy picit :D A vacsoraesten vettünk részt,ami szuper volt,sokat meséltél ,azóta is emlegetünk pár storyt! :) Egyszóval nagyon elégedettek voltunk mindennel,és le a kalappal előttetek Alexával együtt!!! Remélem még találkozunk! További jó munkát,és utána még jobb pihenést Nektek! :) Emese
Gelsi Zoltán Dátum: 2014-09-11 11:00:04
Kedves Zsirka Zsolt és Robert Niros! Először is köszönjük, hogy jelezték felénk, hogy a honlapunk leírásában hibát találtak. Én kezelem a honlapot és sajnos 50-60 szálláshelynél előfordul, hogy hiba csúszik a rendszerbe, vagy esetleg nem javítom időben a jelzett problémát. Konkrétan, ami a grillezőt illeti, nem csak úgy odaírtuk, hogy van grillezési lehetőség, hanem sajnos a tulajdonos nem tartotta magát a megállapodásunkhoz és megszüntette ezt a lehetőséget. Az említett alaprajz csak sematikus ábrázolása az épületnek és arra szolgál, hogy a szobák egymáshoz viszonyított elhelyezkedését jelezze. Szerintem, ez egyértelműen látszik rajta és ezért nem lehet a szobák méretére vonatkozó következtetéseket levonni belőle. A jövőben ezt természetesen le fogjuk cserélni egy pontosabbra. A "Lassiban a térkép közepére jelölik az épületeket", gondolom nem ránk vonatkozik, mert ott nincs apartmanunk. Ami az "egymástól lopkodják a szövegeket" és a " lusták az irodák hogy LECSEKKOLJÁK" hozzászólást illeti, szeretném ha egy kicsit tisztábban látnák a hátteret. Először is a honlapon lévő szinte összes apartman a saját garanciális szállásunk. Ez azt jelenti, hogy nem másik iroda útját értékesítjük, hanem mi közvetlenben szerződünk az apartman tulajdonosával. Ebből következik, hogy minden szálláshoz mi magunk készítjük a leírást, semmit nem "kopizunk" más honlapokról. A térképen történő bejelöléshez és a GPS adatok megadásához mi személyesen minden házat bemérünk. Elkészítjük a ház felszereltségi listáját és a szobákhoz egyenként szobaleírást készítünk (ágyak típusa, fekvés, stb.), a szobatípusokat külön-külön befotózzuk (több helyen panorámafotókat is készíttettünk) és megrajzoljuk az alaprajzot is. Ahol ez utóbbira nincs lehetőségünk ott kénytelenek vagyunk a tulajdonos által biztosított, néha nem túl részletes alaprajzot használni. Ez történt az Ostraco esetében is. Mindezeket az információkat megtalálják a honlapunkon. Úgy gondolom, hogy nem túl sok olyan utazási iroda van a piacon, akinél szobaszám szerint lehet online foglalni és ennyi információt szolgáltatnak az egyes apartmanokról. Ezek tudatában remélem, hogy a továbbiakban nem általánosítják ránk a más irodáknál szerzett rossz tapasztalataikat. Üdvözlettel: Kajtor Heléna - Grand Tours
Robert Niros Dátum: 2014-09-10 13:43:29
írta ekkor: 2014-08-31 08:42:30
Kedves "A Viki"! Nos, köszi a napernyőre adott válaszodat, sokat segítettél vele. :( :( :( Az Ostrakóban a szobákkaL kapcsolatban: - a 10-es nagyon kicsi (az ágy egyik oldalán csak 15 cm hely van, éjjeli szekrény is csak 1 van.) - a 11-es pedig élhetetlenül kicsi. (Ez nászutasoknak? Hmmm, a fiatal ara 1 hétig sikítana ha itt kéne lennie a nászútján! A kényeztetésbe, amire vágyik, nem tartozik bele, hogy napi 5-8 alkalommal verje be. A lábát a bútorba a szűk hely miatt. Az apartmanhoz adott alaprajz szerint a 11-es épp akkora mint a 12. pedig az sokkal nagyobb, és a 10-es lényegesen nagyobb mint a 11, 12, pedig ez a legkisebb. Miért írtok grillt az apartman leírásban ha nincs? Jelentős szempont volt számunkra az apartman kiválasztásánál! Ez így MEGTÉVESZTÉS! azt is mondhatnám, hogy tisztességtelen! Zsolt
" Miért írtok grillt az apartman leírásban ha nincs" Ezen mit csodálkozol? Ezer infós oldalt olvastam a neten én már nem lepödök meg ha egyik így írja a másik meg másként az apartmanok felszereléseit. Az összes iroda vagy értékesítő "kopizza" egymástól lopkodják a szövegeket, már ami az apartmanokkal kapcsolatos. Sőt, tovább megyek, mert kutakodtam sokat: térképen lustán, majnem azt irhatnám hanyagul jelölik meg az épületeket. Lassiba pld. minden apartmant beraktak a térképen középre , nesze találd ki a helyét. Ami természetesen nem ott van de ahoz lusták az irodák hogy LECSEKKOLJÁk helyileg hol fekszik az épület. Angol nyelvű oldalakon találtam meg a keresett aparm. hogy hol is van. Azok azért korrektebbek a magyar irodák meg csak kopiznak, lopkodják a szövegeket. Néha vicces hogy szórol szóra ugyanazt az irományt nyomkodják elénk. Tehát ha az első iroda téved a felszerelést illetően a másik viszont értékesítő megy utáána mint a barom és szintén tévesen adja meg az infót. Ennyi...
Grand Viki Dátum: 2014-09-02 15:56:52
írta ekkor: 2014-09-01 17:37:05
Kedves Viki! Te mutatkoztál be az első estén így: "Én vagyok A Viki". Nyomatékosítottad is! Én is csak ezt használtam :). Ha észrevetted, aki ott volt, szinte mindenki így szólított, a későbbi napokon is. Gúny nélkül! A honlapotokon az Ostraco-nál lévő infók között tegnap még ott volt a grillező! függetlenül attól, mit utazás előtt írtál. a kiválasztás pedig még tavasszal történt, az akkori információk alapján! A szobák körvonal rajzai most is rosszak. /Nézd vissza: azt írtad, nézzem meg a rajzot a honlapotokon, kisebb a 10-es szoba. Megnézem ezután még egyszer, és nagyobb mint a többi. Nincs itt valami ellentmondás szerinted?/ Már a vacsora estéjén jeleztem neked, mint ahogy az utolsó napon is, a szobákkal kapcsolatos gondjaimat. Az alaprajzzal kapcsolatosat már kiutazás előtt is leírtam neked. Szolgáltatóként kell tudni használni a Bocs szócskát, pláne ha nem vagytok vétlenek. (bocs a többesszámért, de te kint a céged nevében - képviseletében jársz el! és sajna a cégedet ért kritikából is kaphattok.) Azért írtam le az észrevételeimet, hogy figyeljetek oda, és javítsátok ki, vagy hogy jelezhessétek a vezetőitek felé! Egyébként minden mással elégedettek vagyunk, mind a 9-en. A buszinduláskor Alexandrának meg is köszöntük a segítőkészségét, kedvességét. Pihend ki magad te is a télen! :):):) Zsolti
Kedves Zsolti, természetesen neked van igazad..........jelezni fogjuk a vezetőség felé a problémáidat, ha már itt nem tudtam orvosolni helyben....köszönjük az észrevételeidet!:)