(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2014-09-01 17:37:05
Grand Viki írta ekkor: 2014-08-31 21:04:39
Kedves Zsolt, válaszoltam a korábban feltett kérdéseidre amikor még írtál érkezésed előtt, és korábban azt is válaszoltam,lehet épp pont neked,hogy az Ostraconál nincs grillezésre már az idén lehetőség ezt a honlapon is láthatod a ház leírásánál...a napernyővel kapcsolatban mivel itt voltál és láthattad a széles választék közül,hogy több féle ár is van..ezért is válaszoltam,hogy majd mikor kijössz úgyis biztos megtalálod az igényednek megfelelőt és ki tudod választani...."A Viki" megszólításodnak gúnyos formáját természetesen értem, hiszen itt léted alatt is többször szólítottál így....ha TISZTESSÉGTELEN és MEGTÉVESZTHETŐ dolgokkal eseményekkel találkoztál az itt léted alatt, meglett volna a lehetőséged ezt jelezni vagy el sem foglalni a szobát vagy jegyzőkönyvet felvenni vagy bármelyikünk felé ezt szóban jelezni!!!!! Sajnálom, ha keserű száj ízzel mentél haza, én úgy gondolom mindenki a saját nyaralásáért felelős valamilyen szinten, nem minden esetben a másik fél a hibás, főképp a gúnyos megszólításodat pedig én mondanám MINŐSÍTHETETLENNEK! Szép telet kívánok: "A Viki"!!!!!
Kedves Viki! Te mutatkoztál be az első estén így: "Én vagyok A Viki". Nyomatékosítottad is! Én is csak ezt használtam :). Ha észrevetted, aki ott volt, szinte mindenki így szólított, a későbbi napokon is. Gúny nélkül! A honlapotokon az Ostraco-nál lévő infók között tegnap még ott volt a grillező! függetlenül attól, mit utazás előtt írtál. a kiválasztás pedig még tavasszal történt, az akkori információk alapján! A szobák körvonal rajzai most is rosszak. /Nézd vissza: azt írtad, nézzem meg a rajzot a honlapotokon, kisebb a 10-es szoba. Megnézem ezután még egyszer, és nagyobb mint a többi. Nincs itt valami ellentmondás szerinted?/ Már a vacsora estéjén jeleztem neked, mint ahogy az utolsó napon is, a szobákkal kapcsolatos gondjaimat. Az alaprajzzal kapcsolatosat már kiutazás előtt is leírtam neked. Szolgáltatóként kell tudni használni a Bocs szócskát, pláne ha nem vagytok vétlenek. (bocs a többesszámért, de te kint a céged nevében - képviseletében jársz el! és sajna a cégedet ért kritikából is kaphattok.) Azért írtam le az észrevételeimet, hogy figyeljetek oda, és javítsátok ki, vagy hogy jelezhessétek a vezetőitek felé! Egyébként minden mással elégedettek vagyunk, mind a 9-en. A buszinduláskor Alexandrának meg is köszöntük a segítőkészségét, kedvességét. Pihend ki magad te is a télen! :):):) Zsolti
Grand Viki Dátum: 2014-09-01 10:40:33
Ari Judit írta ekkor: 2014-09-01 09:03:14
Szia Viki, a buszon van esetleg WIFI? Hosszú lesz az út :P Mikor lehet megtudni, hogy melyik busz indul? Mi szeptember 8-án indulunk. Kapunk előtte még vmi infót az indulásról? Előre is köszi a választ. :)
Szia Judit, a buszon nincs lehetőség sajnos Wi-Fi-re, viszont van műholdas TV és filmet is vetítenek az autóbusz vezetői...:) a többi kérdéseddel kapcsolatban kérlek érdeklődj annál az irodánál ahol megvetted az "utat", mi csak az itteni helyi (Sartis) információkról tudunk tájékoztatást adni!
Ari Judit Dátum: 2014-09-01 09:03:14
Szia Viki, a buszon van esetleg WIFI? Hosszú lesz az út :P Mikor lehet megtudni, hogy melyik busz indul? Mi szeptember 8-án indulunk. Kapunk előtte még vmi infót az indulásról? Előre is köszi a választ. :)
Grand Viki Dátum: 2014-08-31 21:04:39
írta ekkor: 2014-08-31 08:42:30
Kedves "A Viki"! Nos, köszi a napernyőre adott válaszodat, sokat segítettél vele. :( :( :( Az Ostrakóban a szobákkaL kapcsolatban: - a 10-es nagyon kicsi (az ágy egyik oldalán csak 15 cm hely van, éjjeli szekrény is csak 1 van.) - a 11-es pedig élhetetlenül kicsi. (Ez nászutasoknak? Hmmm, a fiatal ara 1 hétig sikítana ha itt kéne lennie a nászútján! A kényeztetésbe, amire vágyik, nem tartozik bele, hogy napi 5-8 alkalommal verje be. A lábát a bútorba a szűk hely miatt. Az apartmanhoz adott alaprajz szerint a 11-es épp akkora mint a 12. pedig az sokkal nagyobb, és a 10-es lényegesen nagyobb mint a 11, 12, pedig ez a legkisebb. Miért írtok grillt az apartman leírásban ha nincs? Jelentős szempont volt számunkra az apartman kiválasztásánál! Ez így MEGTÉVESZTÉS! azt is mondhatnám, hogy tisztességtelen! Zsolt
Kedves Zsolt, válaszoltam a korábban feltett kérdéseidre amikor még írtál érkezésed előtt, és korábban azt is válaszoltam,lehet épp pont neked,hogy az Ostraconál nincs grillezésre már az idén lehetőség ezt a honlapon is láthatod a ház leírásánál...a napernyővel kapcsolatban mivel itt voltál és láthattad a széles választék közül,hogy több féle ár is van..ezért is válaszoltam,hogy majd mikor kijössz úgyis biztos megtalálod az igényednek megfelelőt és ki tudod választani...."A Viki" megszólításodnak gúnyos formáját természetesen értem, hiszen itt léted alatt is többször szólítottál így....ha TISZTESSÉGTELEN és MEGTÉVESZTHETŐ dolgokkal eseményekkel találkoztál az itt léted alatt, meglett volna a lehetőséged ezt jelezni vagy el sem foglalni a szobát vagy jegyzőkönyvet felvenni vagy bármelyikünk felé ezt szóban jelezni!!!!! Sajnálom, ha keserű száj ízzel mentél haza, én úgy gondolom mindenki a saját nyaralásáért felelős valamilyen szinten, nem minden esetben a másik fél a hibás, főképp a gúnyos megszólításodat pedig én mondanám MINŐSÍTHETETLENNEK! Szép telet kívánok: "A Viki"!!!!!
Dátum: 2014-08-31 08:42:30
Grand Viki írta ekkor: 2014-07-24 17:40:25
Kedves Zsolti, vízforraló és micro nincs a konyhafelszerelés között az Ostracoban...rezsón tudtok vizet forralni és főzni is!Alap edények vannak:tányérok, pohár,bögre,evőeszközök,serpenyő,nagy és kis lábos,kávékiöntő,tésztaszűrő,vágódeszka,merőkanál,sült krumpli kiszedő...a 10-es szoba a legkisebb alapterületű szoba...nézz rá az alaprajra ami az Ostraco oldalánál van a leírásoknál,ott látható melyik szoba mekkora!Grillezési lehetőség nincs az Ostracoban! A napernyők ahogy látom kb. 5 eurótól kezdődnek!
Kedves "A Viki"! Nos, köszi a napernyőre adott válaszodat, sokat segítettél vele. :( :( :( Az Ostrakóban a szobákkaL kapcsolatban: - a 10-es nagyon kicsi (az ágy egyik oldalán csak 15 cm hely van, éjjeli szekrény is csak 1 van.) - a 11-es pedig élhetetlenül kicsi. (Ez nászutasoknak? Hmmm, a fiatal ara 1 hétig sikítana ha itt kéne lennie a nászútján! A kényeztetésbe, amire vágyik, nem tartozik bele, hogy napi 5-8 alkalommal verje be. A lábát a bútorba a szűk hely miatt. Az apartmanhoz adott alaprajz szerint a 11-es épp akkora mint a 12. pedig az sokkal nagyobb, és a 10-es lényegesen nagyobb mint a 11, 12, pedig ez a legkisebb. Miért írtok grillt az apartman leírásban ha nincs? Jelentős szempont volt számunkra az apartman kiválasztásánál! Ez így MEGTÉVESZTÉS! azt is mondhatnám, hogy tisztességtelen! Zsolt