(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Viki Dátum: 2014-08-30 18:45:02
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-08-28 21:13:44
Szia Viki! Tegnap szerencsésen hazaértünk! Köszönünk mindent a Blue Lagoon kirándulás (is) csodás volt! Jövőre megint megyünk! :D
Várunk titeket! :) Örülünk ,hogy jól éreztétek magatokat.....
Grand Viki Dátum: 2014-08-30 18:42:53
Gajdács Emese írta ekkor: 2014-08-27 12:46:22
Sziasztok! Kérdésem, hogy az Anna apartmanban van-e wifi, illetve TV?
Szia Emese, igen van Tv is meg wifi is az Annában...
Kovácsné Papp Krisztina Dátum: 2014-08-28 21:13:44
Grand Viki írta ekkor: 2014-08-14 10:20:04
Ezt megerősítem, a gyerekek mindenképp jobban bírják az utazást mint a felnőttek...itt tapasztalatból is látjuk ezt....és nem nyűglődnek, és figyelnek, ügyesek-értelmesek....és egy-egy kirándulás után mikor kérdezem őket mit mondtam a buszon mint információk...mindent vissza tudnak mondani...:)
Szia Viki! Tegnap szerencsésen hazaértünk! Köszönünk mindent a Blue Lagoon kirándulás (is) csodás volt! Jövőre megint megyünk! :D
Gajdács Emese Dátum: 2014-08-27 12:46:22
Sziasztok! Kérdésem, hogy az Anna apartmanban van-e wifi, illetve TV?
Grand Viki Dátum: 2014-08-21 19:41:55
Czakó Tímea írta ekkor: 2014-08-19 16:04:08
Kedves Viki! Az októberi utolsó turnusnál milyen időjárás várható az elmúlt évek tapasztalatai szerint? Egyáltalán van még élet a faluban?
Kedves Tímea! Az időjárást nem lehet megjósolni...eddig minden évben más volt, valamikor száraz meleg, valamikor esős...a tavalyi pl. az elején esős volt az első hét a második hét pedig napozós- meleg...erre nem tudok jó válasszal szolgálni, az időjárás kiszámíthatatlan....de egy ami biztos októberben nincs már az a rettentő kánikula, arra nem kell számítani...élet van még a faluban, úgy ahogy egy útó-szezoni időszakban szokott lenni, nincs tumultus már akkor...