(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Czakó Tímea Dátum: 2014-08-19 16:04:08
Grand Viki írta ekkor: 2014-08-14 10:17:41
Kedves Csilla és Edit, köszönjük kedves szavaitokat, örülünk,hogy jól éreztétek magatokat...visszavárunk titeket :)
Kedves Viki! Az októberi utolsó turnusnál milyen időjárás várható az elmúlt évek tapasztalatai szerint? Egyáltalán van még élet a faluban?
Grand Viki Dátum: 2014-08-14 17:13:41
Szabóné Garamhegyi Emese írta ekkor: 2014-08-14 16:36:50
Kedves Viki! Tegnap érkeztünk haza Sartiból ,nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük szépen az athosi kirándulást,és minden segítséget ,amit Tőled és Alexandrától kaptunk. Jó érzés volt,hogy tudtuk,ha bármilyen probléma adódna tudunk kihez fordulni.! Még egyszer köszönet Nektek,és a buszvezető kollégáitoknak is!
Örülünk,hogy jól éreztétek magatokat...átadjuk a buszos kollegáknak is a kedves szavakat :)
Szabóné Garamhegyi Emese Dátum: 2014-08-14 16:36:50
Kedves Viki! Tegnap érkeztünk haza Sartiból ,nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük szépen az athosi kirándulást,és minden segítséget ,amit Tőled és Alexandrától kaptunk. Jó érzés volt,hogy tudtuk,ha bármilyen probléma adódna tudunk kihez fordulni.! Még egyszer köszönet Nektek,és a buszvezető kollégáitoknak is!
Grand Viki Dátum: 2014-08-14 10:20:04
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-08-11 21:22:01
Szia! Idén megyünk először (külföldre is). Szerencsére a gyerkőceink bírják az utazást. Sokaktól hallottam, hogy ők jobban viselik mint a felnőttek....meglátjuk.
Ezt megerősítem, a gyerekek mindenképp jobban bírják az utazást mint a felnőttek...itt tapasztalatból is látjuk ezt....és nem nyűglődnek, és figyelnek, ügyesek-értelmesek....és egy-egy kirándulás után mikor kérdezem őket mit mondtam a buszon mint információk...mindent vissza tudnak mondani...:)
Grand Viki Dátum: 2014-08-14 10:17:41
Kovácsné Csilla írta ekkor: 2014-08-14 07:49:01
Sziasztok! Szerdán érkeztünk Sartiról, ismét kellemes élményekkel.Ami köszönhető a zökkenőmentes utazásnak, a tiszta szállásnak, a 2 idegenvezető hölgynek.Különösen Vikinek, aki nagyon lelkiismeretesen, felkészülten kalauzolt minket az Athosz rejtelmeibe. Köszönjük az Irodának, ha tehetjük, immáron ötödjére.....visszamegyünk!!! Üdv Csilla és Edit Tiszaújvárosból
Kedves Csilla és Edit, köszönjük kedves szavaitokat, örülünk,hogy jól éreztétek magatokat...visszavárunk titeket :)