Sziasztok! Szerdán érkeztünk Sartiról, ismét kellemes élményekkel.Ami köszönhető a zökkenőmentes utazásnak, a tiszta szállásnak, a 2 idegenvezető hölgynek.Különösen Vikinek, aki nagyon lelkiismeretesen, felkészülten kalauzolt minket az Athosz rejtelmeibe. Köszönjük az Irodának, ha tehetjük, immáron ötödjére.....visszamegyünk!!!
Üdv Csilla és Edit Tiszaújvárosból
Kedves Csilla és Edit, köszönjük kedves szavaitokat, örülünk,hogy jól éreztétek magatokat...visszavárunk titeket :)