(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kovácsné Csilla Dátum: 2014-08-14 07:49:01
Sziasztok! Szerdán érkeztünk Sartiról, ismét kellemes élményekkel.Ami köszönhető a zökkenőmentes utazásnak, a tiszta szállásnak, a 2 idegenvezető hölgynek.Különösen Vikinek, aki nagyon lelkiismeretesen, felkészülten kalauzolt minket az Athosz rejtelmeibe. Köszönjük az Irodának, ha tehetjük, immáron ötödjére.....visszamegyünk!!! Üdv Csilla és Edit Tiszaújvárosból
Héjja-Tunté Edina Dátum: 2014-08-13 12:47:37
Kovácsné Papp Krisztina írta ekkor: 2014-08-11 21:22:01
Szia! Idén megyünk először (külföldre is). Szerencsére a gyerkőceink bírják az utazást. Sokaktól hallottam, hogy ők jobban viselik mint a felnőttek....meglátjuk.
Sziasztok!Bocsánat h irok csak érdeklődnék h ti pontosan mikor mentek szeptemberben mert mi 29én indulunk Nyiregyházáról a Grandosokkal :)
Csohány Péter Dátum: 2014-08-12 11:17:36
Grand Viki írta ekkor: 2014-08-11 17:15:26
Szia Péter, az Anna apartman 3 utcányira van a központtól és a nagy Parkolótól, a Pékségtől supermarkettől egy utca választja el...a tengertől pedig szerintem 45 másodperces gyalog séta...az Ostraco házunkkal szemben lévő utcában található...az összes szoba egy emeleten van, aminek vannak utcára és kertre nyíló szobái is...mind a kettő jó mert az utca front is be van növényesítve, előkertesítve, az udvarra nézőeknél pedig olyan az erkélyen ülni mint ha a kertben ülnél benne...szép gondozott veteményes kiskertje van az Annának..a tulajdonos aki az Anna a második emeleten lakik a családjával, nagyon aranyos lelkiismeretes, bármivel lehet hozzá fordulni...a szobák belülről modernek...belépve rögtön a konyhába ér az ember amiből nyílik a fürdő szemből, és ha tovább haladunk a konyhán akkor a "hálórészbe érünk"....nem az ágy mellett van közvetlen a konyha,hanem amint említettem az előtérben, ami szerintem nagyon praktikus mert így olyan mint egy kis lakás szoba+konyha+fürdőszoba......mag az alapterület ugyan kicsi, de ahogy látom jól szokták benne magukat érezni a vendégek...mindennel fel van szerelve, van kávéfőző is, alapedények és minden ami egy nyaralós stúdióhoz kell....van az elő udvarban egy kis beülős helyiség "szaletli" ahol lehet üldögélni is, mellette egy kerti zuhanyzó...összefoglalóan aranyos kis apartmanház az Anna ház :)
Szia Viki! Nagyon szépen köszönöm! 26-án ott vagyunk!! :-))
Kovácsné Papp Krisztina Dátum: 2014-08-11 21:22:01
Nyitrai Annamária írta ekkor: 2014-08-11 12:50:23
Szia Kriszta! Írod, hogy 2 éves a gyerkőc! Az én kisfiam 1 éves, és nagyon szeretnénk utazni szeptemberben, csak aggódom hogyan bírná a hosszú buszozást. Ti voltatok már korábban is, vagy ez lesz az első? Köszi a választ előre is!!!
Szia! Idén megyünk először (külföldre is). Szerencsére a gyerkőceink bírják az utazást. Sokaktól hallottam, hogy ők jobban viselik mint a felnőttek....meglátjuk.
Grand Viki Dátum: 2014-08-11 17:19:38
Grand Viki írta ekkor: 2014-08-11 17:15:26
Szia Péter, az Anna apartman 3 utcányira van a központtól és a nagy Parkolótól, a Pékségtől supermarkettől egy utca választja el...a tengertől pedig szerintem 45 másodperces gyalog séta...az Ostraco házunkkal szemben lévő utcában található...az összes szoba egy emeleten van, aminek vannak utcára és kertre nyíló szobái is...mind a kettő jó mert az utca front is be van növényesítve, előkertesítve, az udvarra nézőeknél pedig olyan az erkélyen ülni mint ha a kertben ülnél benne...szép gondozott veteményes kiskertje van az Annának..a tulajdonos aki az Anna a második emeleten lakik a családjával, nagyon aranyos lelkiismeretes, bármivel lehet hozzá fordulni...a szobák belülről modernek...belépve rögtön a konyhába ér az ember amiből nyílik a fürdő szemből, és ha tovább haladunk a konyhán akkor a "hálórészbe érünk"....nem az ágy mellett van közvetlen a konyha,hanem amint említettem az előtérben, ami szerintem nagyon praktikus mert így olyan mint egy kis lakás szoba+konyha+fürdőszoba......mag az alapterület ugyan kicsi, de ahogy látom jól szokták benne magukat érezni a vendégek...mindennel fel van szerelve, van kávéfőző is, alapedények és minden ami egy nyaralós stúdióhoz kell....van az elő udvarban egy kis beülős helyiség "szaletli" ahol lehet üldögélni is, mellette egy kerti zuhanyzó...összefoglalóan aranyos kis apartmanház az Anna ház :)
bizonyos szobákba a harmadik ágy közvetlen a konyha mellett található....ha esetleg hárman lennétek :)