Kedves Viki!Arany Gabi vagyok. Szeptember vegen utazok sartira.Az lenne a kerdesem keresem,hogy megtudnad- irni nekem, hogy neos marmanason melyik napon van a heti piac.Busszal at tudok-menni?Milyen surun megy a busz oda es vissza.Ird meg kerlek nekem a busz menet rendet marmanaszra oda es vissza sartira. Elore is koszonom a segitsegedet.Udv Gabi .
Szia Gábor, csütörtökön van a Neos Marmarasi piac, ezért is erre a napra tettük a Sithónia Körút programot, hogy a körút során tudjanak bazárolni a vendégek és utána a Narancsparton fürdeni...a helyi busz naponta háromszor megy ami Sartiból indul ugyan megáll Marmarason és utána halad tovább Salonikibe, majd Salonikiből jön vissza és úgy vesz fel Marmarason...ennek az oda-vissza útnak a költsége többe kerülne neked mint az egész Sithónia körút..ezért ha elfogadsz egy lehetőséget és inkább a körutat javasolnám neked amivel anyagilag és időben is jobban jársz mert oda és vissza felé is a helyi busz bemegy minden kis helyi faluba,úgyhogy így kitolódik a menetidő, mi pedig célirányosan megyünk oda....reggel hétkor délután kettőkor és este hétkor megy innen az utolsó busz ha jól emlékszem....