Igen segítettél, KÖSZÖNÖM! Két kérdésem lenne! Mi a feláras szobát kértük ami "hátra, másik házra néz (tenger felé)", kérdésem, ténylegesen látni fogjuk a tengert? !:-) A másik kérdésem, hogy az apartmanban van törülköző?mert a felszereltség között benne van! Köszönöm válaszod!Szép napot!
Igen látni fogjátok a tengert, és van törölköző a szobában de csak ottani használatra a partra nem szabad levinni!:)Jó készülődést :)