Sziasztok, szeretnék egy két fontos infomációt írni az ideutazóknak ,ha esetleg nem utaztatok volna még autóbusszal,hogy mire kell figyelni és mit érdemes bekészíteni utazáshoz! Tehát szögezzük le,hogy buszos és autós és repülős utazáshoz Magyarországból Görögországba elég a plasztikkártyás személyi igazolvány!Ezt nem is szeretném kifejteni bővebben mert a legjobb ha megnézitek a Külügyminisztérium oldalát ahol hivatalosan megvan fogalmazva,hogy milyen úti okmányok szükségesek az egyes országokba való utazásokhoz! Tehát még egyszer elég a személyi igazolvány természetesen érvényesnek kell lennie!!!!Én mint utazó és idegenvezető szemmel ha nézem elsődlegesen fontos még az úti okmányok mellett az utasbiztosítás kötése,ha esetleg bármi baleset-betegség érné nyaralása alatt az utazót akkor a helyi orvosi szervezettel együtt tudjunk segíteni!!!!! Amit én bekészítenék még,alap gyógyszerek tehát pl egy fejfájás és fájdalom csillapító,lázcsillapító vagy leégés elleni krém, naptej....vagy aki rendszeresen gyógyszert szed valamely betegségre akkor azt a gyógyszert!Ennek ellenére van itt patika, itt is lehet pótolni bármi gyógyszert,de soha nem árt ha van! Strandtörölköző!A szállásokon van törölköző de csak az ottani zuhanyzáshoz tisztasági mosdáshoz! A strandra a partra magunknak kell gondoskodni a törölközőről! Ha előre megfőzött,sütött ételt hoztok vannak hűtők a szobákban ott tudjátok tárolni valamint mikrók ahol fel tudjátok melegíteni és rezsók ahol alap ételeket meg lehet főzni pl egy levest, egy rántottát, vagy egy makarónit..ilyen alapételek elkészítéséhez vannak felszerelve az apartmanok is edényekkel! Ébresztőóra a kirándulásokhoz!:) Itt az idő kezd bemelegedni napról napra, a víz még hideg de egyre többen fürdenek benne ahogy látom az utasokat!!!Nagyon erős a napsugárzás ezért a megfelelő fényvédő szerekről gondoskodjatok:naptej, kalap,kendő stb...kiemelten a gyerekeknek!!!!Ha kihagytam volna valamit vagy van még kérdés ezzel kapcsolatban kérlek szóljatok hozzá a témához!!!Jó készülődést,várunk mindenkit nagy szerettel:) Viki