Sziasztok! Tegnap érkeztünk vissza SARTI-ról, csodálatos 10 napot töltöttünk ott. A kirándulások, úgy a buszos, mint a hajókirándulás nagyon jól szervezett! Mindenkinek ajánlom, mert csodaszép élményekkel lettem gazdagabb. Mi a Sartios Villában voltunk elszállásolva, luxus körülmények között, mi voltunk a 4. szoba első lakói, csodálatosan éreztük magunkat, minden teljesen vadonat új volt! Kb. 5 perc gyaloglás után a tengerpartra lehet érni, ahonnan szemből látható az ATHOS hegy. A tengerpart homokos, a víz sekély és jobb oldalon a sziklás part is gyönyörű! Nagyon jól éreztük magunkat, amit köszönhetünk a nagyon kedves és csodaszép idegenvezetőnek VIKINEK, aki maximális felkészültséggel tájékoztatott a kirándulások során a városok nevezetességeiről. Az odautazás egy kicsit több időt vett igénybe, de kibírható a visszaút rövidebb volt 17 óra alatt Budapestre értünk.
A buszvezetők nagyon kedvesek és udvariasak voltak, köszönjük szépen nekik!

Köszönjük szépen még egyszer VIKINEK, hogy felejthetetlenné tette a nyaralásunkat, a jó szervezéssel és nem utolsó sorban a kedvességével és a bájos és mosolygós megjelenésével! Csak így tovább VIKI! Puszi