Sziasztok!Egy kis segítséget szeretnék kérni!Kinek mi a véleménye Sarti-Alexandrion apartmanról?Köszönöm!
Szia az óvárosban van az Alexandrion, a szobákra igényes a tulajdonos hölgy jól felszereltek még kávéfőző is van bekészítve, kis sétával rögtön bent vagytok a belvárosba és este a kilátás gyönyörű hiszen föntről láthatod a kivilágított Sartit valamint az új város részt is...igaz nem közvetlen a tengerparton van, de nem épülhet minden apartmanház a tengerparton,de a kilátás kárpótol és az,hogy igazi autentikus görög kis házak mellett sétálhatsz be a városba... ami előnye még,hogy csendes,pihenésre abszolút alkalmas....ez az én személyes véleményem mint idegenvezető,remélem segítettem:)