Mi jól éreztük magunkat a párommal, de viszont az utazás borzalmasan volt megszervezve illetve sok átszállás nagyon kényelmetlenné tette az utat. Illetve a várakozások ezzel kapcsolatosan.
Szia.
Csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen átszállások voltak? Mi 5.éve megyünk a Grandtourssal Sartiba, de Szegeden kívül még nem volt átszállásunk. Kicsit most megijesztettél, mert nagyon gyorsan, és profi mód mennek a sofőrők. Nyilván a határok az más történet, mert az attól függ, hogy hajlandó-e a szerb meg a macedon kollega dolgozni. Viszont ez nem az iroda hiányossága.
Leírnád konkrétan, hogy mi volt a gond?
Köszi: Erika