Holnaptól kezdődik itt a nyári időszámítás június elsejével...most jöttünk meg Athosi hajókirándulásról, mindenki széles mosollyal szállt le a hajóról,gyönyörű időnk volt ma....napközben meleg van és egyre több pirosra sült napozót látni, tehát ez azt jelenti,hogy erős a nap...vigyázzatok magatokra nem győzőm ismételni, krémezzük magunkat és igyunk sok vizet!!!Tudom,hogy mindenki már második nap barna szeretne lenni,de jobb a fokozatosság elvén haladni...Az esték is már melegednek már rövid ujjúban is lehet sétálni....minden nyitva van már....és kibővült kínálattal várnak egyes üzletek éttermek....Hétfőn egy izgalmas városnézés elé nézünk Szalonikiben a bizánci és török kultúra hagyatékaiban fogunk gyönyörködni....Csütörtökön Marmarason piacoltunk és Narancsparton fürödtünk a vakító fehér sziklaszobrok öblében....:)