Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Már jártam Sarti-n, csodálatos hely, vissza szeretnék még térni. Viszont nyári hónapokban voltam, most pedig arra lennék kíváncsi, hogy szeptemberben(inkább a hónap vége fele) milyen idő van ott? Lehet még akkor a tengerben fürdeni? A fakultatív programok zajlanak még? Köszönöm a választ!
Szia Krisztina, szeptember végén még jó meleg van hiszen a nyár tartja magát és a tenger is..egész november elejéig fürödhető, igaz nincs az a rekkenő hőség de bőven jó meleg van még, a szeptember mindig melegebb mint egy május például...bejöhetnek olyankor már néhol esők,de az időjárás kiszámíthatatlan mint tudjuk...:)Igen vannak a fakultatív programok még akkor is természetesen...tavaly utolsó héten is vittem csoportot kirándulni októberben...