-Kedves Viki vagy Kata !
Tavaly előtt voltunk "veletek" Sartin. Nagyon szép emlék . Vissza fogunk térni ! Azóta szeretnék valamit megkérdezni ami furcsa volt : -miért nem fürdenek az emberek este vagy éjjel a tengerben ? Előre is köszönöm a választ ,mert még mindig ezen gondolkodom !
Kedves István, én úgy látom,hogy az emberek nappal inkább strandolnak, napoznak ...este pedig sétálnak és elvegyülnek a városkában...de jó és költői a kérdés....lehet talán a sötét a visszatartó erő :)