(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szulyákné Szaniszló Anita Dátum: 2014-05-17 08:22:27
Major Judit írta ekkor: 2014-05-14 10:32:03
Szia Anita! 2 sarok, kb. 100 méter. Nagyon közel. Ha adsz mail címet, szívesen megmutatom egy térképen pontosan. Üdv: Judit
szia Judit Köszönöm [email protected]
Grand Viki Dátum: 2014-05-16 17:26:17
Krajcsir István írta ekkor: 2014-05-16 07:52:21
Kedves Viki! Köszönöm szépen a választ:) Hát ahogyan látom a fürdőzés kimarad:) Belefagynék a tengerbe. De sebaj az idő legyen jó a többi meg majd alakul.. Az új programon kívül lehet tudni mik azok amik még a kínálatban vannak?:) Esetleg más új is van?:) Készülődés folyik, hamarosan támadunk:))) Üdv: István
Addigra már meleg lesz a víz is valamivel, biztos vagyok benne:) A programjaink a Sithónia körút, a Blue Lagoon avagy Kék Öböl kirándulás(bejárjuk a környező öblöket,hajóról vízbe ugrálás,fürdőzés,könnyű búvárkodás, közös sütögetés saláta készítés, evés-ivás, zene és tánc a hajón...egyszóval minden ami élményt hagy az emberben és este naplementében visszahajózás Sartiba!) ami tavalyi új program és nagy sikert aratott tavaly is mint a Vacsoraest ami tegnap előtt is fergeteges volt, Athos Kolostor Köztársaság hajókirándulásról jöttem most vissza amit a 600 fős háromemeletes hajóval teszünk meg, és hihetetlen természeti és emberi kéz által épített kolostorokban gyönyörködhettünk, mintha a középkorba repülnénk vissza....valamint Thesszaloniki kirándulás a balkán kohójának megismerése ahol a bizánci és török emlékekben gyönyörködhetünk szabadidőben pedig bazárolási lehetőség ....Vizipark ha valakinek csúzdáni támadna kedve...Görög Est egy gyönyörű szállodában többrétű ital és étel íinálattal valamint folklor show műsorral,amiből nem maradhat ki senki,hisz remek alkalom nyílik a görög táncok megtanulására...hirtelen ennyit írnék most a kirándulásokról a többit élőben szeretném átadni :)
Krajcsir István Dátum: 2014-05-16 07:52:21
Kedves Viki! Köszönöm szépen a választ:) Hát ahogyan látom a fürdőzés kimarad:) Belefagynék a tengerbe. De sebaj az idő legyen jó a többi meg majd alakul.. Az új programon kívül lehet tudni mik azok amik még a kínálatban vannak?:) Esetleg más új is van?:) Készülődés folyik, hamarosan támadunk:))) Üdv: István
Grand Viki Dátum: 2014-05-15 21:52:25
Timi írta ekkor: 2014-05-15 16:10:10
Sziasztok. Mi a július 29-ei turnussal megyünk az Alexandrion apartmanb. Tudnátok véleményeket írni? Mennyire van messze a "belvárostól"? Mert azt írták, hogy ez az óvárosba található. A part közel van? Fakultatív programokat tudnátok ajánlani? Köszönöm: Timi
Kedves Timi, az Alexandrion apartman valóban az óvárosban található, csendes övezetben...egy kis dombon van ahol a kis utcácskákon juthattok be akár a centrumba vagy le a tengerpartra...naponta szoktam felsétálni a házhoz a centrumból kb. 2 perc alatt feljutsz, és a partról kb. 5 perc...nincs messze semmitől, és az,hogy egy dombon van az azért előny mert gyönyörű a kilátás a falura és az Athosra..az esti fényekről nem is beszélve :)tetszeni fog nektek, biztos vagyok benne, készséges a tulajdonos néni is,mindenben segít...ő maga áll az ajtóban és engedi be a vendégeket velem együtt érkezéskor a szobába,nagyon lelkiismeretes kis nénike :)
Grand Viki Dátum: 2014-05-15 21:47:20
Krajcsir István írta ekkor: 2014-05-14 08:13:40
Kedves Viki! Időjárásról lehet valamilyen infót megtudni? A tenger gondolom még hideg:) Május végén nyitva lesznek már az üzletek, szupermarketek?:) Mi a május 27.-i turnussal érkezünk. Remélem a programok indulnak majd lenne pár ami érdekelne:) Helyi busz van Sartin? Amivel át lehet ugrani pl Toroniba vagy Neos Marmarasba? Üdv: István
Kedves István, az időjárásra azt mondanám,hogy ezen a héten már bemelegedtek a napok, de este ismét hűvös van..napközben látni már sok strandolót, de azért a víz még hideg...természetesen a bátraknak fürödhető...már nyitva vannak az éttermek ,üzletek, szuvenír boltok..működik minden azt mondhatom, ahogy ma is körbe jártam a falut...igen indulnak a programok is..tegnap egy nagyon jól sikerült Vacsora Esten vagyunk túl..ez új program..ahol táncoltunk is, és holnap már Athos kirándulásra is megyünk, és szombaton a Görög Estre is ellátogatunk...nagyon jó az első heti csapat, vidám kedves emberek...és úgy látom jól érzik magukat itt:) Igen van helyi busz is, háromszor megy egy nap reggel és délután és esti órákban is...várunk szeretettel titeket is :)jó készülődést!!!!viki