Kedves Viki!
Köszönöm szépen a választ:) Hát ahogyan látom a fürdőzés kimarad:) Belefagynék a tengerbe. De sebaj az idő legyen jó a többi meg majd alakul..
Az új programon kívül lehet tudni mik azok amik még a kínálatban vannak?:) Esetleg más új is van?:)
Készülődés folyik, hamarosan támadunk:)))
Üdv:
István
Addigra már meleg lesz a víz is valamivel, biztos vagyok benne:) A programjaink a Sithónia körút, a Blue Lagoon avagy Kék Öböl kirándulás(bejárjuk a környező öblöket,hajóról vízbe ugrálás,fürdőzés,könnyű búvárkodás, közös sütögetés saláta készítés, evés-ivás, zene és tánc a hajón...egyszóval minden ami élményt hagy az emberben és este naplementében visszahajózás Sartiba!) ami tavalyi új program és nagy sikert aratott tavaly is mint a Vacsoraest ami tegnap előtt is fergeteges volt, Athos Kolostor Köztársaság hajókirándulásról jöttem most vissza amit a 600 fős háromemeletes hajóval teszünk meg, és hihetetlen természeti és emberi kéz által épített kolostorokban gyönyörködhettünk, mintha a középkorba repülnénk vissza....valamint Thesszaloniki kirándulás a balkán kohójának megismerése ahol a bizánci és török emlékekben gyönyörködhetünk szabadidőben pedig bazárolási lehetőség ....Vizipark ha valakinek csúzdáni támadna kedve...Görög Est egy gyönyörű szállodában többrétű ital és étel íinálattal valamint folklor show műsorral,amiből nem maradhat ki senki,hisz remek alkalom nyílik a görög táncok megtanulására...hirtelen ennyit írnék most a kirándulásokról a többit élőben szeretném átadni :)