Sziasztok. Mi a július 29-ei turnussal megyünk az Alexandrion apartmanb. Tudnátok véleményeket írni? Mennyire van messze a "belvárostól"? Mert azt írták, hogy ez az óvárosba található. A part közel van? Fakultatív programokat tudnátok ajánlani? Köszönöm: Timi
Major Judit Dátum: 2014-05-14 10:32:03
Szulyákné Szaniszló Anita írta ekkor: 2014-05-05 06:00:07
Kedves grandviki!
azt kérdezném hogy az ostraco apartman a papus apartmanhoz -tudom h nálatok nincs-milyen távolságra van?köszönöm
Szia Anita!
2 sarok, kb. 100 méter. Nagyon közel.
Ha adsz mail címet, szívesen megmutatom egy térképen pontosan.
Üdv:
Judit
Krajcsir István Dátum: 2014-05-14 08:13:40
Kedves Viki!
Időjárásról lehet valamilyen infót megtudni? A tenger gondolom még hideg:) Május végén nyitva lesznek már az üzletek, szupermarketek?:) Mi a május 27.-i turnussal érkezünk. Remélem a programok indulnak majd lenne pár ami érdekelne:) Helyi busz van Sartin? Amivel át lehet ugrani pl Toroniba vagy Neos Marmarasba?
Üdv: István
Grand Viki Dátum: 2014-05-13 22:28:21
írta ekkor: 2014-05-02 17:34:27
SZIASZTOK!
MIÓTA NEM ELÉG A GYEREKEKNEK A SZEMÉLYI, MERT AZ OKMÁNYIRODÁSOK AZT MONDTÁK HOGY ELÉG A GYEREKEKNEK A SZEMÉLYI?!
Kedves Éva, elég a gyerekeknek a személyi, tavaly még a babák is ezzel utaztak...
Grand Viki Dátum: 2014-05-13 22:24:25
Szulyákné Szaniszló Anita írta ekkor: 2014-05-05 06:00:07
Kedves grandviki!
azt kérdezném hogy az ostraco apartman a papus apartmanhoz -tudom h nálatok nincs-milyen távolságra van?köszönöm
Kedves Anita, ezt sajnos nem tudom, nem is halottam még erről az apartman névről....