Kedves Viki! Május 13-i turnusban érkezünk párommal Sartiba. Érdeklődnék, hogy van-e már ilyenkor is lehetőség fakultatív programra, illetve, hogy van-e olyan, ami még ebben az időszakban nem indul a nyárihoz képest. Köszönöm
Kedves Regina, igen már indulnak is a fakultatív programok..a tájékoztatón a turnusváltáskor mindent ismertetni fogok veletek, napok,árak stb...:)