Kedves Viki!
Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség Sartin kerékpár bérlésre, esetleg az árakról tud-e már információt adni?
Előre is köszönöm segítséget!
Üdvözlettel: Zsuzsa :-)
erdős istvánné Dátum: 2014-05-06 09:09:43
Kedves Viki! Augusztus 05-től megyünk két hétre férjemmel és visszük magunkkal 08 éves unokánkat is .Kérdésem az unokámnak elég a személyi vagy útlevél kell ,? Szoboszlón az utazási irodában azt mondták hogy elég a személyi de olvasom a fórumon hogy gyerekeknek útlevél kell így bizonytalan lettem.köszönöm válaszod! Üdvözletem Ibolyamama!!
Réka Lipics Dátum: 2014-05-05 13:01:32
Kedves Viki!
Érdeklődni szeretnék,hogy az Alexandrion apartmanban van-e mikró? A leírás szerint van,viszont a képeken nem látom,hogy lenne.
Köszönöm válaszodat!
Üdv.: Réka