(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Dajka Zsuzsanna Dátum: 2014-05-09 17:37:01
Kedves Viki! Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség Sartin kerékpár bérlésre, esetleg az árakról tud-e már információt adni? Előre is köszönöm segítséget! Üdvözlettel: Zsuzsa :-)
erdős istvánné Dátum: 2014-05-06 09:09:43
Kedves Viki! Augusztus 05-től megyünk két hétre férjemmel és visszük magunkkal 08 éves unokánkat is .Kérdésem az unokámnak elég a személyi vagy útlevél kell ,? Szoboszlón az utazási irodában azt mondták hogy elég a személyi de olvasom a fórumon hogy gyerekeknek útlevél kell így bizonytalan lettem.köszönöm válaszod! Üdvözletem Ibolyamama!!
Réka Lipics Dátum: 2014-05-05 13:01:32
Kedves Viki! Érdeklődni szeretnék,hogy az Alexandrion apartmanban van-e mikró? A leírás szerint van,viszont a képeken nem látom,hogy lenne. Köszönöm válaszodat! Üdv.: Réka
Szulyákné Szaniszló Anita Dátum: 2014-05-05 06:00:07
Kedves grandviki! azt kérdezném hogy az ostraco apartman a papus apartmanhoz -tudom h nálatok nincs-milyen távolságra van?köszönöm
Dátum: 2014-05-02 17:34:27
SZIASZTOK! MIÓTA NEM ELÉG A GYEREKEKNEK A SZEMÉLYI, MERT AZ OKMÁNYIRODÁSOK AZT MONDTÁK HOGY ELÉG A GYEREKEKNEK A SZEMÉLYI?!