(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Szulyákné Szaniszló Anita Dátum: 2014-05-02 07:32:25
Kedves Tamás! köszönöm az információt :-)
Varga Tamás Dátum: 2014-05-02 07:21:06
Szulyákné Szaniszló Anita írta ekkor: 2014-04-30 18:29:44
sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy Debrecenből mennénk busszal 2 felnőrr és egy 4éves. útlevél kell e mindannyiónknak vagy elég a személyi?? köszönöm
Szia! Válaszolok neked,igen a felnőtteknek elég az igazolvány,de a gyermeknek útlevelet kell csináltatni. A személyinek is minimum 6 hónapig érvényesnek kell lenni. Remélem segítettem. Üdv Tamás
Szulyákné Szaniszló Anita Dátum: 2014-04-30 18:29:44
sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy Debrecenből mennénk busszal 2 felnőrr és egy 4éves. útlevél kell e mindannyiónknak vagy elég a személyi?? köszönöm
Bertalan Regina Dátum: 2014-04-24 19:21:03
Kedves Viki! Május 13-i turnusban érkezünk párommal Sartiba. Érdeklődnék, hogy van-e már ilyenkor is lehetőség fakultatív programra, illetve, hogy van-e olyan, ami még ebben az időszakban nem indul a nyárihoz képest. Köszönöm
Nagy Tibor Dátum: 2014-04-24 10:28:35
Grand Viki írta ekkor: 2014-04-21 20:53:39
Kedves Tibor, igen van WI-Fi a Mitsokopi hazban, mint ahogy a tobbiben is, de ha megis akadozas lenne a vetellel akkor nyugodtan be lehet jonni az irodahoz, ahova kihelyeztunk asztalt is szekekkel es ott is lehet internetezni barmikor hiszen ejjel-nappal mukodik a WI-FI jel...:)
Kedves Viki! Köszönöm a választ! :-) Üdv: Tibor