Kedves Tibor, igen van WI-Fi a Mitsokopi hazban, mint ahogy a tobbiben is, de ha megis akadozas lenne a vetellel akkor nyugodtan be lehet jonni az irodahoz, ahova kihelyeztunk asztalt is szekekkel es ott is lehet internetezni barmikor hiszen ejjel-nappal mukodik a WI-FI jel...:)
Kedves Viki!
Köszönöm a választ! :-)
Üdv: Tibor